PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669500}

Żelazny rycerz 2

Ironclad: Battle for Blood
4,4 840
ocen
4,4 10 1 840
Żelazny rycerz 2
powrót do forum filmu Żelazny rycerz 2

Jeszcze rozumiem, gdyby to coś nakręcił ktoś inny, licząc oczywiście na łatwy zarobek...

Ale dlaczego Jonathan English po sukcesie, jakim był Ironclad (można się spierać co do jakości
filmu, spoko, ale bez wątpienia film ten zdobył całkiem niezły rozgłos), stworzył coś takiego jak
Battle for Blood?

Ok, gdyby kolejność powstawania tych filmów była odwrotna, to wszystko byłoby w jak
najlepszym porządku - ot, koleś nauczył się na własnych błędach jak robić film "historyczno-
przygodowy". Więc tym bardziej dziwi mnie to, że BfB powstało jako rzekoma kontynuacja...
Zupełnie tak, jakby Jonathan English nie zdawał sobie sprawy dlaczego Ironclad się ludziom
spodobał (znów, bez względu na to, że też mocno jest krytykowany).

Ogólnie to nikomu nie polecam tego filmu - Battle for Blood niczym niestety nie przypomina
Ironclada. Za to po prostu wygląda jak ładnie zrobiony film klasy B... ;)

ocenił(a) film na 3
Yngoth

Ja również niesamowicie zawiodłem się co do "drugiej" części. Jedynka jak najbardziej przypadła mi do gustu, wspominam ją pozytywnie. Dało się odczuć przypływ adrenaliny podczas oglądania i co najważniejsze - wciągał. Tutaj zupełnie odwrotnie, produkcja dosłownie nużąca. Co do Jonathana, to nawet dotąd nie zwróciłem uwagi, że to on tworzył również "Battle for Blood". Teraz moje zdziwienie jest o wiele większe co do jakości tych dwóch części, bo nawet nie pomyślałbym, że ta sama osoba tak bardzo może zaniżyć wytwór swojej pracy, po wcześniejszym pokazie swych umiejętności.

Yngoth

Pierwsza część zarobił 5,3 mln usd przy budżecie 25 mln. To nie był sukces.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones