PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32901}

Żyć szybko, umierać młodo

The Rules of Attraction
6,4 12 434
oceny
6,4 10 1 12434
5,7 7
ocen krytyków
Żyć szybko, umierać młodo
powrót do forum filmu Żyć szybko, umierać młodo

8/10

ocenił(a) film na 8

Czy mi się tylko wydaje czy pierwszy (bo są dwa) opis tego filmu ma pewne nieścisłości
1. Zdaje mi się że Lara nie interesowała się Victorem tylko tym Seanem
2. Jest napisane że Victor nie miał nic przeciwko układowi że Lara I Lauren się nim nie
interesują przecież Victor pojawia się pod koniec filmu i nawet nie kojarzy Lauren to
dlaczego miałby mu ten układ pasować?
3. Jest napisane zacytuje "Tymczasem w campusie pojawia się dealer narkotykowy, Rupert
. Rupert szybko odkrywa, że środowisko jego uniwersyteckich kolegów jest idealnym
miejscem na sprzedaż większej ilości prochów..." a przypadkiem to nie był pomysł Seana
żeby rozprowadzać prochy na imprezie?
4. A w ogóle Paul się nie pogrążał w uzależnienie od marihuany.

Jeżeli się mylę to proszę o poprawienie mnie......

natalkaa969

Lara sypiała z Victorem, a on nie miał nic przeciwko takiej zabawie, przy czym chodzi tu o sypianie, a nie zainteresowanie obu dziewczyn. Źle sformułowane zdanie.

Ja nie powiedziałabym, że Paul jest bi, on jest w pełni homo, a związek z Lauren to było wstępne rozeznanie.
Nie popada wcale w żadne uzależnienie.

Rupert nie chciał dilować w campusie, nie wpadł na to, to był pomysł Seana, który nie byl jego klientem, a pośrednim sprzedawcą.

OPIS STWORZYŁ KTOŚ, KTO W OGÓLE NIE WIDZIAŁ FILMU ;/


Oprócz tego Lauren mówi, że chodziła z Paulem, ale też z Victorem, nie wiem czemu. Koleś jej nie ogarnia, bo zwyczajnie nie zwracał na nią uwagi, nawet gdy była w pobliżu Lary.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones