Odtwórz Zwiastun nr 1 2:29
Film

Office Space

1999 1 godz. 29 min.
6,5 8 212
ocen
6,5 10 8212
4 155
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"32775","linkUrl":"/film/%C5%BBycie+biurowe-1999-32775","alt":"Życie biurowe","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/27/75/32775/7733854.2.jpg"}
Pracownicy biurowi, którzy nienawidzą swojej pracy, decydują się zbuntować przeciwko szefowi. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Życie biurowe
Życie biurowe (1999) Zwiastun nr 1 2:29
Życie biurowe
Życie biurowe (1999) Fragment Office Space Printer Scene (Original HQ) 3:12
Życie biurowe | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 1999 | Film W życiu Petera Gibbonsa nic nie układa się dobrze. Jego dziewczyna Joanna go oszukuje, a praca wpędza w depresję. Postanawia oddać się w ręce terapeuty i poddać się hipnozie. Po wprowadzeniu Petera w trans, lekarz niespodziewanie umiera. Teraz Peter, nadal pod wpływem hipnozy, nie martwi się już o koleje życia. W firmie jednak szykują się zwolnienia. Pracę tracą m.in.: Samir i Michael, kumple Petera. Cała trójka postanawia się zemścić, wprowadzając do systemu komputerowego firmy wirus, który sprawi, że cały majątek spłynie na ich konta.

W życiu Petera Gibbonsa nic nie układa się dobrze. Jego dziewczyna Joanna go oszukuje, a praca wpędza w depresję. Postanawia oddać się w ręce terapeuty i poddać się hipnozie. Po wprowadzeniu Petera w trans, lekarz niespodziewanie umiera. Teraz Peter, nadal pod wpływem hipnozy, nie martwi się już o koleje życia. W firmie jednak szykują sięW życiu Petera Gibbonsa nic nie układa się dobrze. Jego dziewczyna Joanna go oszukuje, a praca wpędza w depresję. Postanawia oddać się w ręce terapeuty i poddać się hipnozie. Po wprowadzeniu Petera w trans, lekarz niespodziewanie umiera. Teraz Peter, nadal pod wpływem hipnozy, nie martwi się już o koleje życia. W firmie jednak szykują się zwolnienia. Pracę tracą m.in.: Samir i Michael, kumple Petera. Cała trójka postanawia się zemścić, wprowadzając do systemu komputerowego firmy wirus, który sprawi, że cały majątek spłynie na ich konta.

boxoffice
$10 827 810 w USA
budżet
$10 000 000
studio
Twentieth Century Fox Film Corporation (przedstawia) / Cubicle Inc. (niewymienione w czołówce)
data produkcji
1999
tytuł oryg.
Office Space
inne tytuły
Życie biurowe Polska
Więcej...
Mike Judge pojawia się tu jako Stan, wkurzający szef Joanny w restauracji "Chotchkie's". Na liście płac, dla niepoznaki napisano, że w postać tą wcielił się William King.
Na początku filmu, kiedy widzimy, jak Peter rozmawia z Lumberghiem, ma klamerkę na swoim monitorze, widnieje na niej napis: I believe it actually reads "Initech". Później, kiedy próbuje wyłączyć komputer i odejść od Lumbergha, klamerka nie ma już żadnego napisu.
W scenie, gdzie Lumbergh rozmawia z Miltonem w piwnicy, jego ręce na wiecznie-obecnej filiżance kawy przełączają się między ujęciami.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • czemu tak slabo ?

  imludzik ocenił(a) film na 8

  Nie rozumiem noty , film przyjemny , zabawny a w dodatku taki prawdziwy. Chce sie do niego wracac. Mysle ze byl za slabo promowany by ktoś sie tą perelką zainteresowal, a szkoda bo warto poświęcić na niego swój czas, choćby na odstresowanie.

 • Zaskakująco dobry : P

  3Grosze

  Nie spodziewałem się po Tym filmie dużego wrażenia, a dostałem bardzo dobrą komedie, którą mogę oglądać bez końca. 10/10 : )

 • Fajna, spokojna-czilautowa, przyjemna komedia

  maciek79

  Jak dla mnie film z gatunku: miej w swojej kolekcji byś co jakiś czas sobie właczył i sie wyluzował, lub nawet gatunek: kino antydepresyjne. + fajna muzyka + fajne smaczki jak np. charakterystyczne postacie i ich zachowanie

  6
  • Rewelacyjna pierwsza połowa filmu.

   lukaszet ocenił(a) film na 8

   Gdyby druga połowa filmu była równie dobra jak pierwsza to byłaby to moja ulubiona komedia. Pomimo słabszej drugiej części jest to cały czas dobry film. Polecam zdecydowanie, w szczególności ludziom którzy pracują lub mieli okazję pracować w molochu korporacyjnym.

  • Biurowe "w krzywym zwierciadle" - piękna satyra

   filnec_2 ocenił(a) film na 9

   FIlmik z pozoru niewinny pokazuje ciemną sferę ludzkiej infantylności i biurowego terroru. I choć naładowana frazesami trudno się przestać śmiać z nich śmiać, zwłaśzcza z roli Lambergha, powtarzający wciąż te same proaktywne pierdoły. Chyba nie każdy polubi ten ... więcej