PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460683}

0_1_0

5,0 1 709
ocen
5,0 10 1 1709
0_1_0
powrót do forum filmu 0_1_0

Nieprawdopodobny, nieprzemyślany, pseudoartystyczny, źle posklejany. Wątki i postacie bardzo oderwane od rzeczywistości, sztuczne, bohaterowie wygłaszaja plomienne filozoficzne dysputy przy śniadaniu lub myciu zebów. Kobieta nierozwodząca się z toksycznym mężem, mąż zawiązujący krawat, na którym chciała powiesić się jego żona. A do tego wszystkiego stary człowiek macający martwe mewy. Zupełnie bez ładu i składu.
Oczywiście, skoro mieszkamy w Gdyni, z każdego okna widać morze ;p

Nie polecam, szczerze sie wynudziłam.

ocenił(a) film na 2
Malgonnia

Zgadzam się. To był najgorszy film jaki obejrzałam na Festiwalu w Gdyni.
0_1_0 miał być głęboki, a wyszła płycizna ; pseudofiloziczne dialogi, teatralna gra, transwestyta, pedofil(ka) i pederasta.

ocenił(a) film na 4
Iw_

potwierdzam... cele były ambitne ..realizacja niszowa.... na offie by to może przeszło, ale nigdy nie na głównym festiwalu

ocenił(a) film na 3
Frencz

A jednak Brazowy Lew wyladowal. Ja na filmie moze i bym sie nie nudzil, gdybym ogladal to jako przedstawienie teatralne. Tak to.. podpisuje sie pod tym co napisaliscie. A szkoda :/.

ocenił(a) film na 6
Malgonnia

Ten film był bliski słowom pseudo, banał, płycizna, etc. ale nie jest. Bardzo trudno stworzyc film wartościowy poskładany z etiud który nie byłby tlyko wyliczeniem problemów współczesnego świata a którym wydaje sie byc na pierwszy rzut oka "0-1-0". Ta trudna kompozycja mogła sprawiac wrażenie nieprzemyślanego ulepka. Mimo wszystko uważam ze każda z etiud zakończyła sie w odpowiednim momencie, dotykała sedna problemu-braku kontaktu z czlowiekiem a kazda ze scen znaczy zdecydowanie więcej niz tylko oderwane z rzeczywistosci kawalki zycia. Nadzieję, gleboko ukrytą, ciekawie sie odkrywa z kazdym koncem danego epizodu. Mimo duzej teatralnosci(teatr wyklucza jednak postac starego czlowieka ktory jakos spałał wszystko- motyw ten niemozliwy do zrealizowania w teatrze) dostrzegam duzo filmowej poezji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones