10.000 B.C.

10,000 BC

2008 1 godz. 49 min.
6,1 37 292
oceny
6,1 10 37292
3 308
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}

Był taki czas, kiedy ludzie i zwierzęta cieszyły się wolnością, a po ziemi stąpały dostojne mamuty. To w tamtym czasie narodziły się idee i wierzenia, które na zawsze ukształtowały ludzki gatunek. W filmie 10,000 B.C. widzowie obserwują losy młodego myśliwego (Steven Strait), który prowadzi armię przez rozległą pustynię, walcząc z tygrysami szablozębnymi i innymi prehistorycznymi drapieżnikami odkrywa zapomnianą cywilizację i próbuje ocalić swoją ukochaną (Camilla Belle) z rąk nikczemnego watażki, który pragnie ją posiąść.

[opis dystrybutora]

Sparkling1986
opis użytkownika

Młody myśliwy D'Leh (Steven Strait), członek odizolowanego górskiego plemienia, znalazł swoją miłość - piękną Evolet (Camilla Belle). Jednak grupa tajemniczych wojowników najeżdża jego wioskę i porywa Evolet. D'Leh, by ją ratować, prowadzi mały oddział myśliwych w pogoni za porywaczami mały oddział myśliwych w pogoni za porywaczami aż na kraniec świata. Kiedy wkraczają w nieznane krainy, odkrywają, że istnieją inne cywilizacje. Przy każdym spotkaniu do grupy dołączają kolejne plemiona, które zaatakowane przez handlarzy niewolników, zmieniając drużynę D'Leh w armię.
Kierowani przeznaczeniem, muszą walczyć z prehistorycznymi drapieżnikami i stawiać czoła surowym żywiołom. Na końcu ich heroicznej wyprawy odkrywają zaginioną cywilizację i dowiadują się, że ich los spoczywa w imperium, gdzie piramidy wznoszą się aż do nieba. Tutaj staną do walki przeciw bogowi-tyranowi, który zniewolił ich współplemieńców. I tutaj D'Leh zrozumie, że został powołany do wyzwolenia nie tylko Evolet, lecz całej ludzkości.

eSKa
opis użytkownika

Młody myśliwy D'Leh - członek żyjącego wysoko w górach plemienia, spotyka wybrankę swego serca - piękną Evolet. Kiedy oddział tajemniczych wojowników napada na wioskę i porywa Evolet, młodzieniec, by ratować dziewczynę - wyrusza na czele niewielkiej grupy myśliwych w pogoń aż na krańce świata. Wkraczając na nieznane terytorium, członkowie plemiennej drużyny odkrywają, iż poza ich własnym światem i znanymi im dotąd granicami ludzkich doznań istnieją cywilizacje o wiele większe, niż mogli podejrzewać.

opis dystrybutora dvd

Bohaterem filmu 10000 BC jest młody oraz odważny myśliwy  D'Leh  (Steven Strait), który zakochuje się w pięknej niebieskookiej dziewczynie Evolet (Camilla Belle). Zgodnie z podsłuchaną przepowiednią, D'Leh postanawia zdobyć serce swojej wybranki podczas łowów, zabijając Manaka. Dzięki zwycięstwu nie tylko osiągnie swój cel lecz również zostanie nowym przywódcą plemienia oraz jego przyszłym wybawcą, o czym przekona się, w miarę upływu czasu......

bartez13_17
opis użytkownika