Steven Strait I

Steven A. Strait

7,0
2 261 ocen gry aktorskiej
Steven Strait I
Steven A. Strait urodził się 23 marca 1986 roku w nowojorskim Greenwich Village. Jest angielskiego, włoskiego i holenderskiego pochodzenia. Wychowywał się wraz z siostrą w rodzinie Jean i Richarda Straitów. Uczęszczał do Xavier High School, a następnie do Village Community School. W trakcie nauki zapisał się na zajęcia aktorskie u Stelli Adler. Nim rozpoczął karierę aktorską, brał udział w licznych sesjach zdjęciowych do katalogów i magazynów, takich jak: "Details", "Pop", "Spoon", "Surface" i "Vogue". Ponadto współpracował ze znanym fotografem - Bruce'm Weberem, który opisał Stevena w swojej książce, zatytułowanej "All-American: Short Stories".

Po ukończeniu liceum, wyjechał do Kalifornii, gdzie udał się na przesłuchanie do komedii "Sky High", a niedługo potem został otrzymał jedną z głównych ról w "Cenie Uczuć". Na potrzebę produkcji wykonał utwory: "Boomerang", "Half Lit", "House Lights", "Never Said Anything", "Pure Example", "Smart in a Stupid Way" i "This Is Living", które znalazły się na ścieżce dźwiękowej filmu. W 2005 roku wystąpił w horrorze "Pakt milczenia", gdzie wykonał wszystkie akrobacji, bez konieczności zatrudniania dublerów. Krótko po premierze filmu, wziął ślub z Lynn Collins. W 2011 roku wyjechał do Miami, na czas zdjęć do serialu dramatycznego "Miasto cudów". Wkrótce później rozwiódł się ze swoją żoną.

W 2014 roku został zaangażowany do serialu science fiction "The Expanse", który zadebiutował na kanale SyFy. Początkowo produkcja miała mieć trzy sezony, jednak ze względu na wsparcie fanów i wysokie wyniki oglądalności, serial został wykupiony przez stacje Amazon. Poza graniem głównej roli, od trzeciej serii jest również producentem. W 2019 roku poślubił modelkę Darię Zhemkove.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 23 marca 1986

miejsce urodzenia: Nowy Jork, Nowy Jork, USA

wzrost: 188 cm

żona Lynn Collins (od 23.12.2007 do 2013, rozwód)
Jest wokalistą zespołu "Tribe".
Jest absolwentem Xavier High School w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Ma młodszą siostrę.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Genialne scfi z najmniej wyrazistym protagonistą. Jest tragiczny w kazdej minucie tego serialu, ciągła mina kota srającego na puszczy to chyba jedyny jego pomysł na gre. Na szczęście inne postaci nadrabiają.

W filmie City Island jest bardzo podobny do Kita Haringtona z Gry o tron, nie uważacie?

słyszał ktoś jakieś wieści na temat drugiej części Paktu Milczenia.? czytałam na jednym forum, że ponoć ma być, ale nie wiem czy jest to potwierdzona informacja. ... może ktoś wie czy będzie kolejna część.? bo fajnie by było gdyby była . ; ]

Strasznie oszpecające zdjęcie profilowe w porównaniu do tego jak wygląda...

Boże błagam niech on ogoli te wąsidła :D stanowczo lepiej wygląda bez nich :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones