After Earth

opisy filmu

(5)
  • Po wielkim kataklizmie, jaki dotknął Ziemię, ludzkość musiała opuścić swój ojczysty świat, znajdując nowy dom na Nova Prime. Tysiąc lat po tej katastrofie, legendarny generał Cypher Raige (Will Smith) podróżuje wraz ze swoim trzynastoletnim synem Kitai (Jaden Smith) w kierunku Układu Słonecznego. Ich statek zostaje uszkodzony w zderzeniu z rojem meteorytów i bohaterowie muszą przymusowo lądować na nieprzyjaznej i niebezpiecznej Ziemi. Ojciec zostaje ciężko ranny, a młody Kitai, który zawsze pragnął mu dorównać, musi samotnie stawić czoła dzikiej planecie.

  • Po straszliwym kataklizmie na Ziemi, ludzkość musiała się osiedlić na odległej planecie Nova Prime. Tysiąc lat później niedaleko Układu Słonecznego przelatuje statek kosmiczny bohaterskiego generała Cyphera Raige'a (Will Smith) i jego nastoletniego syna, Kitai'a (Jaden Smith). Gdy rój meteorytów niszczy poszycie pojazdu. Raige'owie awaryjnie lądują na Ziemi. Ciężko ranny generał zostaje w kokpicie, Kitai wyrusza, by odzyskać zgubiony sygnalizator podczas wchodzenia w atmosferę. Tylko to urządzenie może naprowadzić ich na ślad ekipy ratunkowej z Nova Prime. Żeby ocalić ojca, chłopiec samotnie przemierza obcą, bardzo niebezpieczną planetę, którą podczas nieobecności ludzi opanowały nowe, zdumiewające gatunki zwierząt i roślin. Czy uda mu się ocalić siebie i ojca?

  • Odległa przyszłość. Minęło 1000 lat odkąd ludzkość przeniosła się z całkowicie zdegradowanej Ziemi na Novę Prime, planetę z innego Układu Słonecznego. Od czyhających na niej niebezpieczeństw swoją rasę uratowali specjalnie wyszkoleni żołnierze, tzw. "Duchy". Jednym z nich był Cypher Raige (Will Smith). Jego syn Kitai (Jaden Smith) pragnie być taki jak on. Chłopak cierpi jednak z powodu nastawienia ojca, który traktuje go bardziej jak podwładnego niż syna. By wynagrodzić mu swoje wcześniejsze zachowanie, Cypher zabiera go ze sobą w swój ostatni lot przed emeryturą. Statek kosmiczny wpada jednak w rój asteroid, a jego załoga zmuszona jest do awaryjnego lądowania na opuszczonej i pełnej niebezpieczeństw Ziemi. By przeżyć, Cypher i Kitai muszą nadać sygnał SOS. Problem w tym, że jedyny działający nadajnik jest schowany w ogonie statku, który znajduje się daleko od kadłuba. Na domiar złego Cypher jest ciężko ranny, a przewożony w celach ćwiczebnych na statku potwór prawdopodobnie znajduje się na wolności. Kitai rusza w pełną niebezpieczeństw wyprawę, od której zależy życie jego i jego ojca.

  • Pojazd kosmiczny, w którym znajdują się nastoletni Kitai Raige (Jaden Smith) i jego ojciec, legendarny Cypher (Will Smith), rozbija się na Ziemi. Minęło 1000 lat od katastrofalnych wydarzeń, które zmusiły ludzi do ucieczki z naszej planety. Rozbitkowie, ranny Cypher wraz z synem, szukając pomocy, muszą podjąć niebezpieczna wyprawę i przede wszystkim nauczyć się wspólnego działania i wzajemnego zaufania, jeśli chcą mieć jakąś szansę powrotu do domu.

  • 1000 lat po wydarzeniach, które zmusiły ludzi do ucieczki z planety Ziemia, pojazd kosmiczny, w którym znajdują się nastoletni Kitai Raige (Jaden Smith) i jego ojciec Cypher (Will Smith), rozbija się, a oni muszą przetrwać na niebezpiecznej planecie, aż do nadejścia pomocy. Szukając pomocy dla ciężko rannego ojca, Kitai wyrusza w podróż, stawiając czoła nowym gatunkom zwierząt, które opanowały Ziemię i trudnej do powstrzymania istocie, która wymknęła się spod kontroli podczas wypadku. Chcąc wrócić do domu, ojciec i syn muszą nauczyć się wspólnego działania i odzyskać wzajemne zaufanie.

multimedia
pozostałe
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię