PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602585}

1000 lat po Ziemi

After Earth
5,3 86 117
ocen
5,3 10 1 86117
3,1 11
ocen krytyków
1000 lat po Ziemi
powrót do forum filmu 1000 lat po Ziemi

Zwiastun

ocenił(a) film na 4

Jak dla mnie wszystko co ciekawe w tym filmie można obejrzeć w zwiastunie. Nie polecam - nudny - bynajmniej moim
osobistym zdaniem.

ocenił(a) film na 5
dziubek232

Generalnie zgadzam się z Twoim zdaniem.

Coś się pokiełbasiło z użyciem "bynajmniej".

partykuła
(1.1) wzmacnia przeczenie: wcale, w najmniejszym stopniu, w żadnym razie
wykrzyknik
(2.1) przecząca odpowiedź na pytanie: wcale nie, ani trochę, w ogóle, wręcz przeciwnie

Pozdrawiam serdecznie :)

dziubek232

Co oznacza słowo "bynajmniej" w Twojej wypowiedzi?

ocenił(a) film na 6
dziubek232

Ciemnota myśli, że jak użyje słowa "bynajmniej", to będzie mądrzejsza, a nawet nie wie co to słowo oznacza :D

ocenił(a) film na 4
yossarian84

Źle użyte - dziękuję - zapamiętam ale znam znaczenia słowa Ciemnota i nie życzyłabym sobie obrażania mnie zwłaszcza od kogoś kto nic na mój temat nie wie.

użytkownik usunięty
dziubek232

Nie przejmuj się. Niektórzy budują swoje ego na pomyłkach innych. Chłopaczek poczuł się nagle mądrzejszy Twoim kosztem, więc od razu stałaś się CIEMNOTĄ. ;)

użytkownik usunięty
dziubek232

Dokładnie. Jak tak człowiek zastanowi się co się w tym filmie działo, to powinien trwać góra 40 minut. Nudny strasznie, ale to wszystko pikuś przy grze aktorskiej synalka Willa. :) Po prostu tragedia. W połowie filmu już nie mogłem patrzeć na jego ciągle przestraszoną i skrzywioną minę. Wiecznie ten sam wyraz twarzy. Zresztą cała ta postać była straszna.

ocenił(a) film na 1
dziubek232

Ja tam wyłączyłem telewizor po 30 minutach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones