PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487915}

13 dzielnica - Ultimatum

Banlieue 13: Ultimatum
7,1 54 231
ocen
7,1 10 1 54231
3,8 5
ocen krytyków
13 dzielnica Ultimatum
powrót do forum filmu 13 dzielnica - Ultimatum

Szkoda czasu ;/

ocenił(a) film na 4

Dla mnie film był strasznie wymuszony a najbardziej zaskoczyło mnie zaskoczenie filmu gdzie każdy z bossów tej 13 dzielnicy zgadza się na wysadzenie budynków gdzie był ich cały dochód cały szmal i wszystko co potrzebne do szczęśćia ciul że cały film się napierdzielali zeby temu zapobiec.Akce jak w 1 ide sam rozpierdzielam wszystkich, jedynie co skusiło mnie to sceny Parkour

ocenił(a) film na 4
Tetris101

Nic dodać nic ująć. Od początku do końca chciało mi się spać, a końcówka pogrążyła film.

ocenił(a) film na 4
Tetris101

no może gdy by nie ta końcówka eh
<br/> <br/> <br/> <br/>

ocenił(a) film na 5
Tetris101

zgodzę się z tym że sceny "parkurowe" fajnie ożywiają film i są dobrze wykonane, fabuła hmmm dla mnie jakby się potem trochę pogubiła, na pewno 13dzielnica U nie zrobiła dla mnie takiego wrażenia jak pierwsza część, a nie które efekty to już trochę przegięli np. jak tym samochodem przejechali przez biuro tego typka, tutaj nawet już komputerowe wykonanie słabo im wyszło, ogólnie ujmując 5/10, można luknąć przy piwku z kumplem dla odmóżdżenia się :)

ocenił(a) film na 7
omen399

Film jest naprawdę bardzo dobry i klimat wcale nie odbiega od poprzednij.
Tylko gdyby nie ta głupia końcówka.
7/10
Poprzednia częśc - 8/10

Tetris101

Dlaczego narzekacie na końcówkę filmu ?
Oni zgodzili się na wysadzenie dzielnicy po tym co im prezydent powiedział a poza tym chcieli zmiany na lepsze. Bo koleś co go wzieli i zawineli w dywan to chciał to zrobić w innym stylu i ktoś inny by na tym zarobił.

Poza tym fajna rozmowa była po części napisów końcowych :D
- znacie tego gościa ?
- taa...brał u mnie kokę ostatnio
- nie, to architekt...

Normalnie można spaść z fotela przy takim czymś :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones