PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518875}

13 zabójców

Jûsan-nin no shikaku
6,9 4 763
oceny
6,9 10 1 4763
6,7 3
oceny krytyków
13 zabójców
powrót do forum filmu 13 zabójców

Jeden z lepszych filmów jakie oglądałem. Wspaniale nakręcony i znakomicie zagrany. 10/10

Joe_Armstrong

może i jeden z lepszych jakie ogladałes ale do mistrzostwa to mu daleko, film do momentu akcji w wiosce mozna by nazwac perfekcyjnym, ale potem lekko naciagany z niewiarygodnymi akcjami walki , to moim zdanime obnizyło lekko moja ocenę filmu, no i zabrakło mi konsumpcji ryzu :) to taki dygres z mojej strony.

ocenił(a) film na 10
Ybor

Rozumiem, że dla ciebie filmy są mistrzowskie jeżeli jedzą w nich ryż:) POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 6
Joe_Armstrong

dla ciebie sa mistrzowskie najwyrazniej gdy 13 facetow zabija 200 osob tak ze wychodzac w finalowej scenie przedzieraja sie we krwi i plywajacych wnętrznościach po szyje.

ocenił(a) film na 7
Joe_Armstrong

do mistrzostwa to temu filmowi duużo brakuje, zgadzam się z Yborem że do czasu totalnej masakry w wiosce film był bardzo ciekawy, potem to już takie łubudubu dość typowe dla współczesnych japońskich produkcji tego typu

Joe_Armstrong

Zgadzam się - film doskonale wyreżyserowany, ale ma kilka mniejszych wad.
W pewnym momencie trochę męczyło mnie przeciętne udźwiękowienie (uderzenia mieczy itd), ale można przymknąć oko, jeśli film w całości jest tak dobry.

Joe_Armstrong

najgorszy film jaki oglądałam uzasadnić chyba nie muszę

ocenił(a) film na 8
angel100

Nie musisz. Nikogo to nie interesuje ;)

Foresto

a skąd wiesz ciebie może nie ale kogoś innego tak

angel100

nikogo twoje dyrdymaly nie interesuja, a uzasadniac nie musisz jesli dales Gladiatorowi maksymalna ilosc punktow

p.s.
na filmweb "obrodzilo" ZnaFcami wiekiego Kina;)

grzes1962

a może jednak nie czepiaj się mojej opinii

grzes1962

Ja pierdziele dajcie mi już wszyscy kurna święty spokój !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
angel100

Skoro twierdzisz, że nie musisz uzasadniać to nie rób tego.
Wątpię, żeby ktoś z tego powodu nie mógł zasnąć.

Foresto

masz jakiś problem??? Czepiasz się mnie za moje zdanie.... i mam w dupie czy ktoś przez to nie będzie mógł zasnąć czy będzie mógł i daj sobie już sianaa

ocenił(a) film na 8
angel100

Siano to sobie z powrotem w buty włóż. Skoro twierdzisz, że to najgorszy film jaki widziałaś to albo widziałaś dwa, albo dużo i wtedy należałoby uzasadnić swoją ocenę. A tak, to jak pisałem wcześniej: nikogo to nie interesuje.
W dodatku z przymrużeniem oka. "Chyba nie muszę uzasadniać" po co? :D

Foresto

DLA CZEGO JAK JA NA TYM ZASRANYM FILM WEBIE NAPISZE KOMENTARZ DO ZAWSZE MUSI SIĘ ZNALEŹĆ OSOBA KTÓRA MNIE OPIERNICZY ZA TO ŻE KURNA WGL COŚ NAPISAŁAM !!!!ODWALCIE SIĘ JUŻ ODE MNIE !!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
angel100

Nikt nikogo nie opierniczał. Jakbyś miała odrobinę inteligencji to wyczuła byś delikatną ironię w moim pierwszym komentarzu do twojego posta. Zwłaszcza, że tam był znak " ;) " - dla Ciebie wyjaśniam, to jest uśmiechnięta mordka z przymrużonym okiem. Znaczy się puściłem "oko", bez złośliwości.
Jeżeli masz jakieś problemy z nerwami, to istnieją różne poradnie.

Więcej luzu, do życia i samego siebie. Pozdrawiam

Foresto

fajnie tylko że zawsze jak napisze że mi się kurna film nie podoba to każdy mnie zawsze musi atakować :(

ocenił(a) film na 8
angel100

Naucz się czytać ze zrozumieniem i przestań zachowywać się jak tłumok. Gdzie ty widzisz atak?
Napisałaś, że to najgorszy film jak w życiu widziałaś z dopiskiem że chyba nie musisz tego uzasadniać.
Dla mnie takie stwierdzenie znaczy że słabość tego filmu jest oczywista. A tak nie jest.
Swoje hasła trzeba poprzeć wyjaśnieniem. A tak, twój post nie ma żadnej wartości.
Cześć

Foresto

to pech

ocenił(a) film na 8
angel100

Sayonara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones