PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863}

1900: Człowiek legenda

La leggenda del pianista sull'oceano
7,9 29 680
ocen
7,9 10 1 29680
6,9 9
ocen krytyków
1900: Człowiek legenda
powrót do forum filmu 1900: Człowiek legenda

Dla mnie i widzę, że nie tylko, zawsze ten film był niedocenionym arcydziełem. Nie będę się powtarzał, poprzednicy dokładnie opisali dlaczego ten film można uważać za wspaniałą adaptacje. Dodam tylko, że powinien zajmować dużo wyższe miejsce i zastąpić np. Zieloną Milę, (cukierkową opowieść)ciepłą choć mało realistyczną,czy Siedem albo Szeregowiec Ryan, które dla mnie są o klasę gorszymi obrazami i zdecydowanie powinny znajdować się dużo niżej.

ocenił(a) film na 10
lukross

film cudny , a że takie miejsce zajmuje w top to już inna sprawa ,kiepsko zareklamowany, jakby nie było to ja sam fuksiorem na niego wpadłem więc tylko mi pozazdrościć, co do samego filmu to można go oglądać raz na miesiąć i jakoś się człowiekowi nie nudzi ( odziwo)

ocenił(a) film na 10
lukross

Trzynmalem ten film przypadkowo, w ogole na koniec listy sobie go zostawilem, ot tak do zaliczenia... Myslalem, ze bedzie nudny, ale to jest kolejny genialny film z Timem Rothem. Doskonaly! Jest na tyle komercyjnie przystepny i na tyle przepiekny, ze mozna go zaliczyc do oskarowych. Nie da sie go zapomniec.

ocenił(a) film na 7
lukross

Tak go wszyscy chwalą, no to zabieram się dzisiaj za oglądanie :D

ocenił(a) film na 7
maniek5maniek

Kolejna pełna, zaliczony.
Nom, nawet nawet. Ciekawy film z dobrą muzyką i obsadą. Polecam obejrzeć, choć nie jest to dla mnie jeden z ulubionych filmów. Mimo wszystko obejrzeć warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones