PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3472}

1941

7,1 11 027
ocen
7,1 10 1 11027
6,2 8
ocen krytyków
1941
powrót do forum filmu 1941

Oglądam ten film tylko ze względu na tę aktorkę, wspaniała, seksowna kobieta apogeum erotyzmu w scenie w samolocie.

ocenił(a) film na 10
arkadius_4

Bo to piękna, pełna seksu kobieta! ale ja ogólnie lubię 1941, wesołe przedstawienie wojennej gorączki

movieland

Ale polecam inne filmy z Nancy Allen zupełnie nie doceniona aktorka, szkoda że już nie gra. Najbardziej by pasowała do zastępstwa roli księżniczki Lei w Star Wars

ocenił(a) film na 10
arkadius_4

Kilka oglądałem i tak jak Ty uważam, że to naprawdę zdolna aktorka i atrakcyjna kobieta (za młodu baaaardzo atrakcyjna!)

movieland

Teraz w sumie też jest atrakcyjna, mimo wieku, szkoda, że nie gra już w filmach, osobiście oglądałem prawie wszystkie filmy z jej filmografii, polecam filmy Carrie, Chcę trzymać cię za rękę, Rodzinka na ekranie, Dziwni najeźdźcy, Robocopy, Duch 3, Martwe róże, Limit up, Tajna baza DC 7, Dzieci kukurydzy 6. Cenny czas, W przebraniu mordercy, czy nawet Wybuch i inne.

ocenił(a) film na 10
arkadius_4

Tak, znam te filmy, wprawdzie nie wszystkie, ale w takim RoboCopie to jej nie idzie zapomnieć:) Można tylko żałować upływu czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones