Odtwórz Zwiastun nr 3 (polski) 2:31

Zobacz 21 mostów zwiastun

Film

21 Bridges

2019 1 godz. 39 min.
6,5 3 747
ocen
6,5 10 1 3747
1 247
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"829691","linkUrl":"/film/21+most%C3%B3w-2019-829691","alt":"21 mostów","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/96/91/829691/7924192.2.jpg"}
Zhańbiony detektyw nowojorskiej policji otrzymuje szansę na odkupienie.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

21 mostów
21 mostów (2019) Zwiastun nr 3 (polski) 2:31
21 mostów
21 mostów (2019) Zwiastun nr 2 1:00
21 mostów
21 mostów (2019) Zwiastun nr 1 2:26
21 mostów | Oficjalny zwiastun / trailer nr 3 (polski) | 2019 | Film Podczas włamania do ekskluzywnej nowojorskiej restauracji należącej do mafii, zamordowanych zostaje ośmiu policjantów. Sprawcy uciekają z kilkudziesięcioma kilogramami kokainy. Śledztwo prowadzi detektyw Andrew Davis, znany z tego, że nie ma litości dla zabójców policjantów. Z rozkazu władz Manhattan na całą noc zostaje odcięty od stałego lądu. Zamknięte są wszystkie mosty i tunele. W tej sytuacji ujęcie zabójców wydaje się tylko kwestią czasu. Wkrótce okazuje się jednak, że są w mieście wpływowi ludzie, którym bardzo zależy na tym, by uciekinierzy nie trafili w ręce policji. Detektyw Davis kontynuuje pościg, który wkrótce doprowadzi go do odkrycia kilku niebezpiecznych prawd. Kim są włamywacze? Do kogo naprawdę należała kokaina? Czyim interesom zagraża śledztwo? Ta wiedza może uczynić z Davisa najbardziej niebezpiecznego albo najbardziej zagrożonego człowieka w mieście. Wszystko zależy od tego jakich dokona wyborów.

Podczas włamania do ekskluzywnej nowojorskiej restauracji należącej do mafii, zamordowanych zostaje ośmiu policjantów. Sprawcy uciekają z kilkudziesięcioma kilogramami kokainy. Śledztwo prowadzi detektyw Andrew Davis, znany z tego, że nie ma litości dla zabójców policjantów. Z rozkazu władz Manhattan na całą noc zostaje odcięty od stałegoPodczas włamania do ekskluzywnej nowojorskiej restauracji należącej do mafii, zamordowanych zostaje ośmiu policjantów. Sprawcy uciekają z kilkudziesięcioma kilogramami kokainy. Śledztwo prowadzi detektyw Andrew Davis, znany z tego, że nie ma litości dla zabójców policjantów. Z rozkazu władz Manhattan na całą noc zostaje odcięty od stałego lądu. Zamknięte są wszystkie mosty i tunele. W tej sytuacji ujęcie zabójców wydaje się tylko kwestią czasu. Wkrótce okazuje się jednak, że są w mieście wpływowi ludzie, którym bardzo zależy na tym, by uciekinierzy nie trafili w ręce policji. Detektyw Davis kontynuuje pościg, który wkrótce doprowadzi go do odkrycia kilku niebezpiecznych prawd. Kim są włamywacze? Do kogo naprawdę należała kokaina? Czyim interesom zagraża śledztwo? Ta wiedza może uczynić z Davisa najbardziej niebezpiecznego albo najbardziej zagrożonego człowieka w mieście. Wszystko zależy od tego jakich dokona wyborów.

boxoffice
$49 939 757 na świecie
$28 539 757 w USA
$21 400 000 poza USA
budżet
$33 000 000
na podstawie
Adam Mervis (materiały do scenariusza, historia)
studio
Huayi Brothers
tytuł oryg.
21 Bridges
inne tytuły
21 mostów Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu były kręcone w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA), Filadelfii i Aston (Pensylwania, USA).
Zdjęcia do filmu realizowano od 24 września do 24 listopada 2018 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Bardzo dobry!

  sunset9___ ocenił(a) film na 8

  Wiecie co? Dawno nie widzialem tak dobrego filmu sensacyjnego!

 • Sponsor

  Leszy2

  Zastanawiam się, czy filmy tego typu są w jakiś sposób, poza oczywiście udostępnianiem mundurów, samochodów itp., sponsorowane przez państwo. Bo niosą ze sobą bardzo czytelny przekaz, misję niemal: "Bandyci! Nie macie szans! Nawet nie próbujcie! Nieuczciwych policjantów też to dotyczy!"

 • Niby schemat goni schemat...

  PaniKamelli ocenił(a) film na 7

  ... ale to bardzo dobrze i sprawnie zrobiona sensacja. I nawet patos głównego bohatera jest do przełknięcia. Tylko nie wiem skąd się wzięło to "zhańbienie" w opisie. Ktoś, coś?

 • Przewidywalny do bólu.

  ryssiook ocenił(a) film na 4

  Nieźli aktorzy, ale nawet dla nich szkoda czasu. Dobrze zrealizowany bo z niezłym budżetem. Minusy: wsxystko. Jakiś plus? Zawsze lubiłem Taylora i szkoda tego filmu w jego filmografii. Brał co dawali? Szkoda czasu.

  1
  • Mnie się podobał.

   Malkontent46 ocenił(a) film na 8

   Film jak film. Całkiem strawialny.