film

21 mostów

21 Bridges
2019
1h 39m
6,5 9 918
ocen
6,5 10 1 9918
6,5 4
oceny krytyków
Zhańbiony detektyw nowojorskiej policji otrzymuje szansę na odkupienie. więcej mniej
21 mostów zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

21 mostów
Zwiastun nr 3 (polski)
21 mostów
Zwiastun nr 2
21 mostów
Zwiastun nr 1
nr 3 (polski) 2020-04-28T13:45:35 https://fwcdn.pl/webv/36/24/53624/53624.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/191/829691/21_mostow_trailer_pl.vp9.1080p.webm

Podczas włamania do ekskluzywnej nowojorskiej restauracji należącej do mafii, zamordowanych zostaje ośmiu policjantów. Sprawcy uciekają z kilkudziesięcioma kilogramami kokainy. Śledztwo prowadzi detektyw Andrew Davis, znany z tego, że nie ma litości dla zabójców policjantów. Z rozkazu władz Manhattan na całą noc zostaje odcięty od stałegoPodczas włamania do ekskluzywnej nowojorskiej restauracji należącej do mafii, zamordowanych zostaje ośmiu policjantów. Sprawcy uciekają z kilkudziesięcioma kilogramami kokainy. Śledztwo prowadzi detektyw Andrew Davis, znany z tego, że nie ma litości dla zabójców policjantów. Z rozkazu władz Manhattan na całą noc zostaje odcięty od stałego lądu. Zamknięte są wszystkie mosty i tunele. W tej sytuacji ujęcie zabójców wydaje się tylko kwestią czasu. Wkrótce okazuje się jednak, że są w mieście wpływowi ludzie, którym bardzo zależy na tym, by uciekinierzy nie trafili w ręce policji. Detektyw Davis kontynuuje pościg, który wkrótce doprowadzi go do odkrycia kilku niebezpiecznych prawd. Kim są włamywacze? Do kogo naprawdę należała kokaina? Czyim interesom zagraża śledztwo? Ta wiedza może uczynić z Davisa najbardziej niebezpiecznego albo najbardziej zagrożonego człowieka w mieście. Wszystko zależy od tego jakich dokona wyborów.

boxoffice
$49 939 757 na świecie
$28 539 757 w USA
$21 400 000 poza USA
budżet
$33 000 000
na podstawie
Adam Mervis (materiały do scenariusza, historia)
studio
AGBO / Huayi Brothers / Huayi Brothers Media / więcej
tytuł oryg.
21 Bridges
inne tytuły
Zdjęcia do filmu były kręcone w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA), Filadelfii i Aston (Pensylwania, USA).
Zdjęcia do filmu realizowano od 24 września do 24 listopada 2018 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Bardzo dobry!

ocenił(a) film na 8

Wiecie co? Dawno nie widzialem tak dobrego filmu sensacyjnego!

... ale to bardzo dobrze i sprawnie zrobiona sensacja. I nawet patos głównego bohatera jest do przełknięcia.
Tylko nie wiem skąd się wzięło to "zhańbienie" w opisie. Ktoś, coś?

Pozytywne zaskoczenie.

ocenił(a) film na 7

Moją ocenę może zawyżać fakt zerowych wobec tego seansu oczekiwań i tym bardziej pozytywnego nim zaskoczenia, ale to naprawdę solidny akcyjniak, bardzo trafnie obsadzony, ze zręcznie poprowadzoną akcją.

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 6

Obawiałem się że Czarna Pantera nie da rady a jednak pokazała pazura. Szkoda tylko że nie będzie miał już szansy ponownie nas miłe zaskoczyć. Film bardzo dobry, wartki, typowy sensacyjniak. Myślałem ze 1,5 h będzie za mało a wyszło akurat. Polecam :DD

Z braku innych filmów sensacyjnych obejrzałem to sobie - poza schematami i przyzwoitą realizacją zwraca uwagę ilość murzynów wszędzie, tylko nie wśród tych złych. O ile dobrze pamiętam wśród złych tylko jeden agent FBI był czarny, reszta same białasy, nawet ten czarny bandzior był dobry (tja na pewno)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones