PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810625}

22 lipca

22 July
6,5 21 258
ocen
6,5 10 1 21258
5,9 24
oceny krytyków
22 lipca
powrót do forum filmu 22 lipca

Poważnie?

ocenił(a) film na 2

Ten film jest absolutnie nijaki. Mam wrażenie, że wszystkie te gornolotne opisy wynikają tylko z tego, że opowiada ciężka historię. Drewniana gra aktorow, film plaski. Historia opowiedziana jak przez studenta pierwszego roku szkoly filmowej. Niby poprawnie ale nudno i bez pomysłu. Skad taka ocena? Ludzie popracujcie nad swoją filmową estetyką.

ocenił(a) film na 1
mereenschmid

Wyrok Sądu : ...bezterminowe pozbawienie wolności, w jednej celi, dopóki stanowi zagrożenie dla społeczeństwa - a jak stwierdzą, że się resocjalizował to jest wolny !? - cóż to za cudaczny wyrok !?. Z zażenowaniem oglądałem ten film, który odbieram jako pomnik postawiony zwyrodnialcowi. To jedno wielkie nieporozumienie - 1/10 !!!

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

Przecież to jest na faktach - taki wyrok był w rzeczywistości. Mili to zmienić, tylko po to, by usatysfakcjonować Twoje ego?

ocenił(a) film na 1
Searle

A co ma do tego moje ego ?

ocenił(a) film na 8
Szpila_1308

Bo oceniasz film na podstawie tego, czy według ciebie jego kara była słuszna czy nie. Skoro reżyser ewidentnie nakręcił film opowiadając o wydarzeniach, które miały miejsce w rzeczywistości, przedstawiając je w formie dokumentu. Lekki bezsens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones