Co prawda miałem na początku wrażenie że to jest produkcja taka jak amerykańskie tzw. filmy telewizyjne (Często w USA robią dreszczowce na potrzeby telewizji i niestety nie są wysokiej jakości) ale w tym przypadku i kraj i jakość na szczęście nie przypominały tego co mi się wydawało... Ocena 7 ode mnie myślę że jest...
więcej"February 29" to kolejna opowiastka grozy z Korei, trzeba przyznać, że solidna. Główna bohaterka jest odegrana bardzo dobrze, scenariusz jest w miarę spójny, a sama historia całkiem dobrze poprowadzona. Do muzyki miałbym pewne zastrzeżenia - jest zbyt "lekka" jak na tego typu film. Zdjęcia przyzwoite, ujęcia niemal...