PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127019}

36 komnata Shaolin

Shao Lin san shi liu fang
7,5 1 793
oceny
7,5 10 1 1793
36 komnata Shaolin
powrót do forum filmu 36 komnata Shaolin

Oglądałem te filmy i trenowałem. Szpagat robiłem, treningi mięśni i rozciągania. W szkole nikt mi nie dorównał to były czasy. Biegało się po polu podjaranym filmem, który się obejrzało na vhs'ie. Wszystko cieszyło, chciało się żyć, oglądać, trenować. Najlepsze czasy, lata podstawówki.
Ps. Czy udało się komuś bezboleśnie wykonać kontrolowany upadek na plecy i z niego siad po turecku? W tym filmie tak było:)

orkosky

ale ten film ma niecałe 4 lata a ty mówisz o nim jakbyś widział go ze 20 lat temu

ocenił(a) film na 8
Leon_B_Fink

Heh widać,że nie oglądałeś!Ten film ma dokładnie 29 lat:)

wassyl

no mi sie udało i jeszcze zakręciłem bary

orkosky

No jak się było dzieckiem do takie filmy dodawały POWER'a ;) Ilez to VHS'ów się oglądneło z takimi mordobitkami i USA i Chin to nie wspomnę ;-) Dobrze, że ktoś dodaje takie filmy na filmweb i przy nich czasem ludzie coś napiszą z sentymentu ;)

użytkownik usunięty
orkosky

napisałeś że w szkole nikt ci nie dorównywał to znaczy że byłeś mistrzem kung fu w podstawówce silny jak strongmen i do tego porządnie rozciągnięty i trenowałeś cały czas? dobre sobie jest to po prostu nie możliwe wiele osób ćwiczy mając nadzieje że po miesiącu ćwiczeni będą tak dobrzy jak mnisi z shaolin ja trenuje od 6lat a mistrzem nie jestem przynajmniej teraz

Witam. Widzę, że zainteresował Cię temat "mojego kung fu. Ja pisałem o wspomnieniach o latach dzieciństwa. Chodziłem do normalnej szkoły raczej domem latających sztyletów moja szkoła nie była a ni moje podwórko świątynią shaolin więc nie pisałem o kung fu ani o podnoszeniu ciężarów. Ogólnie chciałem rzecz ująć, że byłem rozbrykanym dzieciakiem pod wpływem TEGO FILMU (film w mym poście najważniejszy jest) jak i wielu innych, więc biegało się skakało, wspinaliśmy się na wszystko na co się da i ryzykowaliśmy kontuzję skacząc. Szpagaty, pompki coś zaobserwowane z filmu i tego typu rzeczy... No tak było po prostu, ale nie piszmy o tym bo zależało mi raczej na podkreśleniu wpływu filmu i wrażeń wyciąganych z takich seansów. Oczekuję raczej wpisów na temat tego konkretnego filmu. Pozdrawiam.

orkosky

Ja się jednak odniosę do tego wpływu ;). Po pierwsze podpisuje się pod wszystkim co napisałeś tu i wyżej, akurat tego filmu nie kojarzę ale chodzi o te klimy, zajawki. Podobnie jak ty trenowałem jak szalony pod wpływem tych "genialnych" filmów lat 70/80, wiele się z nich nauczyłem a pasja została do dziś. Po drugie krzyzowdzu, twoja wypowiedz trochę abstrakcyjna ;) i antylogiczna, co ty kolego trenujesz 6 lat ? Stadionowe mma ? ;D

mc_aural

Ja się jednak odniosę do tego wpływu ;). Po pierwsze podpisuje się pod wszystkim co napisałeś tu i wyżej, akurat tego filmu nie kojarzę ale chodzi o te klimy, zajawki. Podobnie jak ty trenowałem jak szalony pod wpływem tych "genialnych" filmów lat 70/80, wiele się z nich nauczyłem a pasja została do dziś. Po drugie krzyzowdzu, twoja wypowiedz trochę abstrakcyjna ;) i antylogiczna, co ty kolego trenujesz 6 lat ? Stadionowe mma ? ;D . I po trzecie: Aphex Twin ?

mc_aural

Twarz Richard D. James. Uśmiech Aphexa:). Lubię, słucham ktoś mi powiedział, że czasami uśmiecham się jak ON. Pozdrawiam.
Ps. Na MGM ostatnio właśnie oglądałem "Komnatę" Tam można trafić na ciekawe, stare filmu Kung Fu.

orkosky

ktoś ma na nk profil aphexa z takim avatem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones