PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597895}
6,1 13 443
oceny
6,1 10 1 13443
360. Połączeni
powrót do forum filmu 360. Połączeni

Moze jestem za glupia do tego filmu, ale..."Decyzja przystojnego biznesmena, ktory nie ulega pokusie i decyduje sie pozostac wierny swojej zonie, wywoluje serie nieoczekiwanych zdarzen, ktorych miejsce ma tu, tu i tam"...Jednak po dwukrotnym obejrzeniu nie zauwazylam zwiazku tego, ze Michael nie idzie na "sesje" z Blanka i wplywu tego zdarzenia na losy pozostalych bohaterow (np. nawet jego zony, lekarza i jego aststentki, Laury, Tylera, czy Sergieja)...Przeciez jego zona nie wiedziala nawet o tym, ze planowal on skok w bok w delegacji, z reszta sama miala kochanka...Na czyje zycie lub na co w tym filmie miala wplyw ta decyzja? Bo chyba nie zrozumialam, moze to nie jest film dla mnie, a zreguly rozumiem filmy o tego typu konstrukcji.

ocenił(a) film na 5
malgorzataprusaczyk

Również nie zrozumiałem o jaki związek chodziło. Nawet przeszukałem to forum i nic konkretnego nie znalazłem. Gdyby Michael zdradził to by zdradził, pozostałe historie mogłyby potoczyć się tak samo. Żaden wątek nie przykuł mojej uwagi. Hopkins taki patetyczny...

ocenił(a) film na 5
wendy_time

Film miał spory potencjał. Generalnie lubię tego typu wielowątkowe pomysły... Jednak coś tu się po prostu nomen omen, NIE POŁĄCZYŁO ;-)

ocenił(a) film na 8
malgorzataprusaczyk

Ja po przeczytaniu tego opisu to nawet myślałam ze chodzi o inny film, dwa razy przeszukałam internet i patrze tak to chodzi obręb który oglądałam streszczenie jest bezsensu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones