film

Four

4
2004
2h 6m
6,8 298
ocen
6,8 10 1 298
6,5 2
oceny krytyków
Debiut Ilyi Chrzanowskiego - "4" - składa się z epizodów z życia w Moskwie i na rosyjskiej wsi. Ze względu na swoją absurdalność poszczególne jego fragmenty są równie... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
4 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Debiut Ilyi Chrzanowskiego - "4" - składa się z epizodów z życia w Moskwie i na rosyjskiej wsi. Ze względu na swoją absurdalność poszczególne jego fragmenty są równie realistyczne, co niewyobrażalne. Początek filmu wyznacza atmosferę całego dzieła, wprowadzając trzy postacie, które poznają się w jakimś anonimowym barze. W długiejDebiut Ilyi Chrzanowskiego - "4" - składa się z epizodów z życia w Moskwie i na rosyjskiej wsi. Ze względu na swoją absurdalność poszczególne jego fragmenty są równie realistyczne, co niewyobrażalne. Początek filmu wyznacza atmosferę całego dzieła, wprowadzając trzy postacie, które poznają się w jakimś anonimowym barze. W długiej sekwencji poznajemy szczegóły z ich życia, tak intrygujące, jak i banalne. Jednak czy ludzie ci mówią prawdę? Publiczność nie ma co do tego pewności. Dopiero później, gdy trójka się rozdziela, pojawiają się nowe poszlaki na ich temat.

Na konkursie 5 Festiwalu Era Nowe Horyzonty w Cieszynie, film "4" Khrzhanovskiego zajął drugie miejsce.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Trudny,

ocenił(a) film na 6

wolno sie toczący, duszący, nieapetyczny...

oj namieszała mi w głowie ta produkcja na tegorocznym ENH, ciekawa historia sfilmowana w niebanalny sposób lekko flirtująca z rosyskimi przywarami, lepiej zobaczyć niż pójśc na piwo :)

Dlaczego...

ocenił(a) film na 8

...tytul filmu to "4"?Gdzie wspolny mianownik do fabuly?

Projekcja w Państwowe Galerii Sztuki, Plac Zdrojowy 2 :)

http://www.literackisopot.pl/wydarzenia/Literacki_filmowy_02

Troszkę zrył mi beret ten film ale warto obejrzeć.Rosja tworzy własne filmy i nie wzoruje się na Hollywood i naprawdę to wychodzi.Obraz spaczonej wsi na długo zostanie w mojej pamięci no i stare babcie obnażające się...po prostu szok;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones