PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738976}

55 kroków

55 Steps
6,9 2 698
ocen
6,9 10 1 2698
55 kroków
powrót do forum filmu 55 kroków

Psychiatria zabija, jej metody wykosiły 5 mln ludzi w ostatniej dekadzie. (Do reżysera mam sentyment, bo nakręcił Smilla's sense of snow. )
Hołd dla ofiar psychiatrii, współczesnych niewolników. Uciszanych, TRUTYCH , ginących bezgłośnie. Przywodzi my na myśl zdanie dziewczyny, głównej bohaterki książki "Dear Luise" ----- "WYRYJCIE MI NA NAGROBKU - TO MEDYCYNA MNIE ZABIŁA". Odpoczywaj w pokoju, ale zawsze z bronią w ręku. RIP.

satie

Autorytarni reprezentanci inkwizycji udającej naukę lub medycynę, nie lubią tego typu filmów, tak jak nie cierpią SZASZA . BREGGINA, GOTZSCHEGO (za prawdę wyrzucili go z Cochrane Governing Board), ROBERTA WHITAKERA, JAMESA HILLMANA - JEDYNEGO FENOMENOLOGA PSYCHIKI. Stworzył jej obraz, tym czym jest, a nie tym czym autorytarni chcą ją uczynić za pomocą mamony i polityki. Ekonomia i polityka ===psychiatria. Sztandarowe książki to Manufacture of madness i Re wizja psychologii. Bez nich nie ma państwa, jest tylko dehumanizacja za pomocą komunistycznego systemu dehumanizacji psychiki z USA DSMu. DSM umożliwia bezkarne TRUCIE ZABIJANIE I usuwanie psychiki poza obręb autorytaryzmu z całkowitym zniszczeniem jej rzeczywistego obrazu. To jest apollińskie ego rządzi ( zdrowie psych)- reszta archetypów ( najtrudniejszych do zniesienia) do gazu. Hades psychologiczny jest zaprzeczeniem teorii zdrowia psychicznego. a ci zamiast chronić mniejszości psychologicznego chronią zdrowie psychiczne. NO TO JA SIĘ PYTAM, KTO DO NĘDZY REPREZENTUJĘ PSYCHIKĘ CZŁOWIEKA? KTO? ZDROWI REPREZENTUJĄ TYLKO SWOJE INTERESY KOSZTEM MNIEJSZOŚCI PSYCHOLOGICZNYCH!

ocenił(a) film na 6
satie

Oglądając ten film w obecnych czasach widzę idealną analogię, tylko że temat psychiatrii zastępuje plandemia. Mam nadzieję, że za ileś lat, oby jak najszybciej, będzie można napisać: Szczepionki zabijają, metody diagnozowania i "leczenia" Covid wykosiły (i tu będzię podana duża liczba) ludzi w ostatnich latach/dekadzie/stuleciu. Hołd dla ofiar eksperymentów medycznych, niewolników tamtych czasów. Uciszanych, trutych, ginących bezgłośnie...

Marieka

Ale pierd...lisz.

Marieka

a mogłeś milczeć i udawać normalnego

ocenił(a) film na 6
mnich63

Szykuje się coś nowego, więc znowu takie niedorozwoje jak wy dadzą się nabrać... Żeby nie było, że nie ostrzegałem.

satie

Tak, tak, psychiatria zabija, ludzie od niej giną milionami. Co tam, miliardami. Kolega się scjentologicznych dyrdymałów naczytał...?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones