2 godz. 7 min.
5,9 35 407
ocen
5,9 10 35407
3 507
chce zobaczyć
{"rate":2.75,"count":4}
{"type":"film","id":826154,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/6+Underground-2019-826154/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu 6 Underground
  • lulun ocenił(a) ten film na: 2

Efekty wyjątkowo słabe jak na Michaela Baya, fabuły nie ma, muzyka przypadkowa, nieśmieszne żarty i ta olbrzymia ilość lokowania produktu. O poprawności politycznej nawet nie wspomnę, bo to Netflix i wszystko było wiadomo przed premierą.

• peter_filmaniak ocenił(a) ten film na: 8

lulun No faktycznie film na 2 ,ale sharknado to już prawie arcydzieło haha, gratuluję gustu filmowego.

• lulun ocenił(a) ten film na: 2

peter_filmaniak Sharknado oceniasz w kategorii filmów absurdalnych i tak złych, że dobrych. Nie rozumiesz, że można dać 10 Avengersom i jednocześnie 10 dla Zielonej Mili?

• lulun Zadziwiająco dobry przykład, bo "Zielona mila" to faktycznie film z tej samej półki, co "Avengers". Zgadzam się też, że jak ktoś ogląda pastiż i bierze go na serio, to powinien odpuścić sobie ocenianie takiego filmu.

• lulun Muzyka przypadkowa... To się rozbawilem...

• Hans ocenił(a) ten film na: 7

lulun "Efekty wyjątkowo słabe"??? Chyba zdecydowanie oglądaliśmy dwa różne filmy. Efekty super i realistyczne jak mało gdzie. Ale to i tak nie ma znaczenia bo tak jak już zauważono Ty poprostu nie lubisz takich filmów a nie tylko tego. Prawie każdy film akcji oceniasz nisko więc po co je oglądasz? Ja nie oglądam dramatów a potem nie pisze jaki to dramat i zero akcji albo zero komedii. Zapłacili Ci za pisanie tych bzdur? Bo wszystko co piszesz to przeciwieństwo co z kolegą stwierdziliśmy, że aż strach. Akcja od pierwszych sekund a ty mówisz że nudy??? My uważamy, że jest dobra muza, fajne żarty i fabuła jest jak najbardziej. Więc albo byłeś mocno nawalony albo oglądałeś film na przewijaniu albo prowadzisz jakąś wendettę przeciwko filmom gdzie są efekty specjalne w połączeniu z akcją.

• conrad_owl ocenił(a) ten film na: 3

Hans Efekty realistyczne? Wybuchający po lekkim uderzeniu samochód to realizm? Przeciety w pół wielki pickup przy zderzeniu z koparką to realizm? Lusterko urywa się już na początku filmu, w kolejnej scenie (i następnych) już jest jak nowe? Gdzie ten realizm? Tak niedbałe i nierealistyczne efekty to porażka

• boloyoo ocenił(a) ten film na: 3

conrad_owl Prawda? Tacy potem biorą się za ocenianie filmów xD Dokładnie taki sam schemat działa na wyborach. Ludzie nie mają zielonego pojęcia o czymkolwiek, ale zagłosują na tego, którego krawat im się spodoba i będą bronić swej decyzji do ostatniej kropli krwi xD

• TheChosenOnePL ocenił(a) ten film na: 1

Hans Ten film to katastrofa. Nie spodziewałem się fajerwerków po filmie Netflixa, ale to jest coś czego nie da się odzobaczyc.

• devill79 ocenił(a) ten film na: 10

lulun Wracaj ogladac na youtube abstrachujow :) lepiej tam sa super efekty

• budzdom93 ocenił(a) ten film na: 2

devill79 w przyszłość będziesz żałował ze oceniłeś na 10

• budzdom93 to jest film, który wstydziłabym się ocenić na więcej niż 4 :D

asiap89 bo ty wolisz o milosci wiec wiadomo ze dla ciebie to film o dzastinie biberze mialby ocene 11

• devill79 no tak, bo przecież się znamy :D
    Szczerze mówiąc bliżej mi filmów o Batmanie niż o miłości.
    A dżastina muszę Cię rozczarować, ale nie słucham. Tutaj bardziej siedzę w klimatach Kazika, De Staat, Jack'a White'a.... Powiedziałabym Ci, że nic Ci to nie mówi, ale nie chce mi się być takim złośliwcem jak Ty :D Przesyłam gorące pozdrowienia.

asiap89 Ten film jest podobny do filmu o batmanie, tak samo sa zabawki, niewairygodne sytuacje i bzdety jak w tym filmie. Ale tez lubie batmana, spidermana, i supermana, aha i wonder woman xD Ale Kazik , De Staat i dzek Łajt mi nic nie mowi :( Dziekuje że mnie oszczedzilaś a co to za postacie sa ? Na razie film 6underground jest super i czuje ze bedzie to zamiennik szybcy i wsciekli

• devill79 ile Ty masz lat? 12 ? :D

asiap89 ja mam 40 a ty ?

• devill79 Aż nie wierzę, że można w wieku 40 lat nie znać Kazika :D Ja mam 9 lat mniej niż Ty

asiap89 Ale jakiego Kazika ? kojarze Tata Kazika, i Liroya

• devill79 Tata Kazika też spoko

• asiap89 Mi wstyd w ogóle oceniac

• MAKARON nie wstydź się :D

• asiap89 Nie pomagasz

• MAKARON Zróóóób tooo

• Pascal_filmweb ocenił(a) ten film na: 8

lulun Ewidentnie oglądane na starym smartfonie, z dźwiękiem mono i obcym dla Ciebie języku...

• lulun Efekty w tym filmie urywają jaja! Ja wiem, że wiekszość to pewnie komputer ale jakoś tutaj nie rzuca sie to w oczy. Sam film dla mnie 7/10 m.in dlatego, że polubiłem ekipę duchów od początku do samego końca (tylko ten czarnoskóry snajper jakiś taki drętwy był). Fabularnie słabo no ale to W końcu to MB, nie liczyłem na nic więcej w tym temacie.

• boloyoo ocenił(a) ten film na: 3

lulun Fakt, muzyka była przypadkowa. Muszę zmienić ocenę :P Dodałbym jeszcze, że Reynolds grał tu chyba za karę lub cały czas ktoś trzymał go na muszce ;)