Film

2019 2 godz. 7 min.
5,9 22 105
ocen społeczności
5,9 10 1 22105
3 527
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
Szóstka niezastąpionych mistrzów swojego fachu została wybrana do wypełnienia ważnej misji – zmienienia świata na lepsze.
6 Underground
Zwiastun nr 3 (polski)
6 Underground
Zwiastun nr 2 (polski)
6 Underground
Zwiastun nr 1 (polski)
6 Underground - Zwiastun Nr 3 (polski) 6 Underground - Zwiastun Nr 3 (polski)

Co jest najlepszego w byciu martwym? Nie to, że nie musisz się już liczyć ze swoją byłą ani szefem, ani martwić o swoje wcześniejsze zatargi z prawem. Najlepsze w byciu martwym jest to, że jesteś... wolny. Możesz walczyć ze złem i niesprawiedliwością i nic ani nikt cię nie spowolni i nie powstrzyma. W filmie "6 Underground" poznajemyCo jest najlepszego w byciu martwym? Nie to, że nie musisz się już liczyć ze swoją byłą ani szefem, ani martwić o swoje wcześniejsze zatargi z prawem. Najlepsze w byciu martwym jest to, że jesteś... wolny. Możesz walczyć ze złem i niesprawiedliwością i nic ani nikt cię nie spowolni i nie powstrzyma. W filmie "6 Underground" poznajemy zupełnie nowy typ bohatera kina akcji. Sześciu specjalistów z różnych stron świata, niezrównanych w swoim fachu, zostało wybranych nie tylko z racji swoich wybitnych umiejętności, ale także dlatego, że każdy i każda z nich chce pogrzebać swoją przeszłość, by zmienić przyszłość. Na czele grupy staje enigmatyczny lider (Ryan Reynolds), który zrobi absolutnie wszystko, by jego drużyna pozostała anonimowa, ale jej dokonania - wręcz przeciwnie.

studio
Bay Films
inne tytuły
Six Underground (alternatywna pisownia) USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu były kręcone w Abu Zabi i Al-Ajn (Zjednoczone Emiraty Arabskie), Rzymie, Florencji, Tarencie i Sienie (Włochy) oraz w Hongkongu (Chiny) i Los Angeles (Kalifornia, USA).
Okres zdjęciowy trwał od 30 lipca do 5 grudnia 2018 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Przerażony głupotą

  swierszczadam0710 ocenił(a) film na

  Film po prostu męczy. Podziwiam osoby, które rozpływają się w pozytywnych recenzjach. Ogląda się go jak zbiór scen ze wszystkich części Transformers, tym razem pod przewodnictwem R.R. Jeśli ktoś lubi oglądać w kółko to samo, będzie zachwycony. Kadry, montaż, sposób narracji, lokacje. Wszystko to już ... więcej

 • Nudna i okropnie głupia reklama chyba wszystkiego

  lulun ocenił(a) film na

  Efekty wyjątkowo słabe jak na Michaela Baya, fabuły nie ma, muzyka przypadkowa, nieśmieszne żarty i ta olbrzymia ilość lokowania produktu. O poprawności politycznej nawet nie wspomnę, bo to Netflix i wszystko było wiadomo przed premierą.

 • Transformers bez robotów, bez fabuły i większego pomysłu na siebie

  Lootek ocenił(a) film na

  Zastanawiają mnie ludzie propsujący ten film, Są baitem, czy naprawdę mówią o tym czymś "arcydzidło" Nie jest jestem w stanie uwierzyć w to, że ktoś może doceniać ten film za ciekawą fabułę, czy po prostu dobre kino. Film według mnie jest 2godzinnym ... więcej

 • Miałem nadzieję...

  BookBurner ocenił(a) film na

  ...ale niestety, to jest tak głupie, że przecież Szybcy i wściekli to przy tym wręcz traktat filozoficzny.

 • 6 Underground - krótka opinia

  Frieza ocenił(a) film na

  Jak na Michaela Baya przystało, mnóstwo wybuchów, strzelanin i szalonej akcji. Początkowa, trwająca dobre 10 minut scena pościgowa, to pokaz kunsztu Baya - facet ma talent do świetnych ujęć dzięki umieszczaniu kamery w bardzo realistycznych miejscach. Przyziemne, trzęsące się ujęcia ... więcej

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.