PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826154}
5,9 40 288
ocen
5,9 10 1 40288
2,9 7
ocen krytyków
6 Underground
powrót do forum filmu 6 Underground

Film ciekawy, nafaszerowany akcją, minusem jest samochód w scenie pościgu we Florencji, sam naprawia się w trakcie - jak żywcem wyciągnięty z gier. Podczas pościgu we Florencji jestem na 99% pewien, że pokazany jest Piazza del Campo, który znajduje się w Sienie, bardzo charakterystyczny symbol tego miasta. Czy tylko mi się tak wydaje?:)

ocenił(a) film na 7
leszekbreza90

Zgadza sie, to sienna, też mnie ta autonaprawa samochodu wkurzała no ale:-p

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
szczepanmail

Pewnie reżyser grał w Carmageddon stąd ten pomysł :)

ocenił(a) film na 3
leszekbreza90

To jest film dla amerykanów którym Włochy kojarzą się tylko z pizzą i makaronem a nieliczni byli w Rzymie i Toskanii bo tam kręcili filmy.

ocenił(a) film na 5
leszekbreza90

Dla mnie głupotą było wrzucenie zwłok w foliowym pokrowcu do wody.

leszekbreza90

już nie mówiąc, że auto po "spektakularnym" slow-motion z urwaniem lusterka między ujęciami miało jedno lusterko, dwa albo w ogóle żadnego. Mam wrażenie, że sceny były dogrywane przez co najmniej dwa różne auta i w scenach gdzie jest zdemolowane byli aktorzy, a tam gdzie "nowe" kaskaderzy.

ocenił(a) film na 6
leszekbreza90

Z tym samochodem to była masakra, która popsuła mi od razu dobrze technicznie zrealizowane ujęcia (bo fabułę przemilczę i logikę). Głowę wystawia, ktoś strzela z drugiego okna a sekundę później zamknięte wszystkie szyby i robią bączki. Czy ta samonaprawa okropna, jeszcze na takim kolorze mega widoczna... ja nie wiem kto montował :/

ocenił(a) film na 6
leszekbreza90

Dodatkowo Szóstka w scenie pościgu raz ma czapkę z daszkiem a raz nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones