PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627640}

7500

4,7 2 345
ocen
4,7 10 1 2345
7500
powrót do forum filmu 7500

Ma ktoś napisy?

ocenił(a) film na 4

Jak w temacie- nigdzie nie mogę znaleźć.

Dzieki

ocenił(a) film na 6
ramzees

Na zalukaj .tv jest z napisami. Tłumaczenie bardzo słabe, ale jakieś jest ;)

ocenił(a) film na 4
inferno_22

Dzięki, ale mam wersje HD ;)

ramzees

i co udało Ci się znaleźć dobre napisy? też poszukuję :(

ocenił(a) film na 4
sylwiawidz

bez powodzenia :/

ramzees

Napisz mi na pw wiadomość, bo ja nie mogę, to podam Ci link do napisów w HD 720p

ramzees

http://www.pod napisi.net/
tu sa angielskie napisy, polskich nie ma

DevilWrath

Na stronie tnt torrent.info jest taki gość, który zajmuje się tłumaczeniem filmów i uwierz mi robi to naprawdę bardzo dobrze. Ten film również przetłumaczył i można go sobie pobrać z napisami. Wystarczy wpisać nazwę filmu+ kokosik1207. Ponieważ tutaj nie można wpisać tej nazwy strony więc zrobiłem odstęp, normalnie piszę się to łącznie.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Uderzyłem do gościa. Są wklejone, a ja potrzebuję je osobno do 1080

ramzees

Napisz do niego żeby ci wysłał napisy w osobnym pliku i nie będzie problemu.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Dobra, są już na napi.Pasują do remuxa.

ramzees

Te napisy w co drugiej linijce mają tekst, który nijak ma się do filmu :)

ocenił(a) film na 4
siweq

Acha, jeszcze nie sprawdzałem tak dokładnie. Widziałem tylko,że pasują.

siweq

Bo one są w jakiejś innej formie. Ja napisałem na torrentach do tego gościa żeby mi wysłał w formie txt i nie było problemu.

Andrzejek324

Czy mógłbyś mi wysłać wersję txt? Bardzo bym prosiła, zważywszy, że mój odtwarzacz innego rozszerzenia nie czyta. W komputerze napisy bez problemu mam, a na odtwarzaczu nie :(

Nouvelle

AKurat pisałem o napisach w formie txt do innego filmu, które mi wysłała gość na tamtej stronie. Spróbuj wejść na strone t n t torrent.info znajdź ten film z napisami od kokosik1207, wyślij mu prywatną wiadomość żeby ci do tego filmu wysłał napisy txt, myślę, że nie będzie problemu. Oczywiśćie na początku te tnt napisz razem bo tutaj nie da się wkleić nazwy tej strony.

Andrzejek324

Andzejek324. Masz obecnie jakiś kontakt z kokosikiem1207 , bo od czasu kiedy zamknęli tnt i seansik nie mogę go odnaleźć.
Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź.

bodek75

Nie mam kontaktu. Też bezskutecznie próbuję go odnaleźć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones