PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537460}
7,0 42 103
oceny
7,0 10 1 42103
6,3 10
ocen krytyków
80 milionów
powrót do forum filmu 80 milionów

ale nie przypominam sobie, żeby była jakoś tak ogólnie dostępna do oglądania w Polsce. U mnie
w telewizji w tym czasie dwójka "śnieżyła". Jeżeli chodzi o motywy muzyczne to tutaj rozgrzeszam
twórców z dat, gdyż nigdzie nie jest pokazane, że to jest muzyka współczesna wydarzeniom.
Chodzi po prostu o ilustrację muzyczną ówczesnego klimatu. Równie dobrze mogłaby by to być
muzyka nagrana współcześnie.
Ogólnie dosyć dobre kino z małym mankamentem w postaci motywu romansu Maxa z Natalią. W
moim odczuciu służył on chyba tylko temu by pokazać małe co nie co.

ocenił(a) film na 7
wazon

też się zdziwiłam tym oglądaniem dziennika radzieckiego, ale może tak było w okolicach Legnicy? nie wiem, tak kombinuję...

ocenił(a) film na 7
Jaga117

Dla mnie film taki sobie, dość dobrze się go oglądało - nie nużył ale też o żadnej rewelacji nie ma mowy. Ot taki filmik na zasadzie oglądnąć i zapomnieć. Ode mnie 7.

ocenił(a) film na 7
wazon

No np. w Warszawie w PRL (i jeszcze gdzieś tak do połowy lat '90) pierwszy program radzieckiej telewizji był nadawany z nadajnika na Pałacu Kultury. Nie wiem jak było we Wrocławiu, ale z racji, że pod Legnicą było właściwie ruskie miasto wojskowe, to możliwe, że ze Ślęży też ją transmitowano.

ocenił(a) film na 8
wazon

To nie było nic dziwnego. U nas na Dolnym Śląsku radziecka czy czechosłowacka TV była łatwo dostępna - to była tylko kwestia wielkości anteny i wysokości jej zainstalowania. U mojej babci w domu były obie z obrazem znośnej jakości, ale już u nas w bloku nie dawało się "złapać".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones