PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240275}

9

7,4 58 090
ocen
7,4 10 1 58090
6,0 19
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

Nie zawiodlem sie i dostalem prawie to na co czekalem !.jednak prawie robi wielka roznice i wiadomo ze nie wszystko musi sie swiecic :).O minusach nie bede pisac zostawic to chce dla siebie ale jako film animowany dla doroslych jest bardzo dobry i trzyma w napieciu.Lubie takie klimaty.

Oby wiecej takich animacji!.

użytkownik usunięty
lavrenzo84

b. mocna 9/10

+rewelacyjne "ujęcia" (vide scena na dachu katedry z mecha-ptakiem)
+kapitalna scenografia
+niebanalny scenariusz
+smaczki typu ujęcia z przeszłości
+ciekawie nakreślona wizja post-apokalipsy

w filmie jest taka scena gdzie bohaterowie puszczają starą płytę gramofonową rodem z Fallout'ów, wielki ukłon i brawa - chyba najlepszy moment w filme

jeżeli takich filmów powstanie więcej śmiem twierdzić, że aktorzy staną się zbędni

ocenił(a) film na 4

Taa, a głos to kto podłoży?

Endvira

Mam pomysł. Napiszmy petycję aby ten film zmienili na niemy.

ocenił(a) film na 7
Jenks

zmieniam swoja ocene!.Postanowilem dac 9/10!.Po seansie przemyslalem duzo zeczy i dochodze do wniosku ze takiej animacji i takiego pomyslu nie widzialem juz dawno w kinie!.Cos nowego i innego a wszystko co inne i nowe i dobre musi byc docenione ;].

lavrenzo84

Jak dla mnie "9" można dać tylko 9/10 :) teoretycznie ja daję 10/10 ale to tylko dlatego, że mi się film strasznie podobał ;)

Jenks

Może w kinach po prostu wyłączą dźwięk i po srpawie ;)

No ale aktorzy podkładali przecież głosy - więc zbędni nie będą. Ale fakt - moment z muzyką puszczaną z płyty gramofonowej - mistrz. Daje takim świetnym retro...dla mnie bomba!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones