PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136277}

Aśoka

Asoka
7,4 4,4 tys. ocen
7,4 10 1 4409
Aśoka
powrót do forum filmu Aśoka

:' |

ocenił(a) film na 6

Przed chwila skonczylam ogladac po raz drugi. Piekny film ale zasmucil mnie do tego stopnia, ze musze teraz dla odmiany wrzucic jakas komedie. Jak zachecic znajomych do obejrzenia kilku filmow bolly? Sa takie inne, tak emocjonalnie wplywaja na ludzi, sa takie... piekne. Sama nie tak dawno uwazalam, ze bolly to dla blondynkowatych gospodyn domowych, ktorym harlequiny juz sie znudzily. Gdy komus mowie o filmach indyjskich, widze ten sam usmiech politowania, jaki kiedys ja mialam... Jak przelamac ten stereotyp?

agnieszka_67

Namaste!!!
mam to samo w domu, dla mojego brata Bolly to tylko tańce, dla siostry piski a mama uważa że przyznając się do zainteresowania kinem z Indii wywołuję uśmiechy politowania i ogólnie śmiech... może bym się tym przejmowała gdyby osoby negatywnie wypowiadający się o Bolly obejrzeli Z UWAGĄ i BEZ KOMENTARZY kilka różnych filmów ale przeciwników tego kina trudno jest do takiego poświęcenia przekonać... ponadto ja już się przyzwyczaiłam szczerze mówiąc do 3h seansów, 2h to dla mnie stanowczo za krótko... a co do Asoki to jestem nim zachwycona, piosenki przepiękne, znakomicie nakręcone sceny walki, fajnie pokazali przemianę głównego bohatera pod wpływem miłości i szacunek wobec rodziców... film wart obejrzenia, wprawdzie końcówkę oglądałam już bez napisów ale w amłym stopniu mi to przeszkadzało

alem się rozpisała;D