PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479270}

Aż po grób

Get Low
6,8 13 142
oceny
6,8 10 1 13142
6,4 9
ocen krytyków
Aż po grób
powrót do forum filmu Aż po grób

Cyfrowy Polsat w opisie filmu ma taki tekst:
"W filmie zagrał Tomasz Karolak. Niestety wszystkie ujęcia z jego udziałem zostały wycięte. Tym samym czarny humor połączył fikcję z rzeczywistością."

Przypuszczam, że nie zagrał drzewa, bo sporo scen dzieje się w gęsto porośniętym lesie. ;-)

bipi42

Też mnie to zaciekawiło ;)

ocenił(a) film na 6
kowalasia

UPC podaje to samo :D ktoś sobie chyba dowcip zrobił.

bipi42

dobrze, że buraka wycięli...

ocenił(a) film na 6
bipi42

Ja też niestety nie dam odpowiedzi na Twoje pytanie, bo tak jak reszta zachodzę w głowę o co chodzi z tym opisem :)

Marysia1407

Krótką pamięć macie ludzie. Parę lat temu gruchnęła wieść, że Karolak zagrał mała rólkę w amerykańskim filmie. Sam się tą informacją pochwalił. Później na Pudelku śmiali się, że go w montażu wycięli. Widać to o ten film chodziło. Iza Miko też miała taką historię w Zmierzchu Tytanów, gdzie zagrała boginię Atenę - niestety w montażu przepadła.

ocenił(a) film na 6
lia_13

To, że wycięli sceny z Karolakiem z filmu nie jest trudne do zrozumienia. Chodzi mi o ostatnie zdanie, które napisali w opisie filmu. Wycięli z filmu Karolaka i "tym samym czarny humor połączył fikcję z rzeczywistością."

Marysia1407

hahaha, a o to chodzi :) No ale czyż to nie jest oczywiste? Śmieszno-okrutne, na czym właśnie czarny humor polega, Karolakowi wydawało się, że złapał Pana Boga za nogi - dostał rolę w hollywoodzkiej produkcji, z całkiem dobrą obsadą, pochwalił się tym wszem i wobec... po czym go wycięli w montażu ;) Ergo - fikcja dogoniła rzeczywistość.

ocenił(a) film na 6
lia_13

Ale to raczej brutalno-okrutny żart tego, kto to napisał.

Marysia1407

cóż, niewątpliwie masz rację. Ten co to napisał zapewne nie darzył Pana Karolaka zbytnią sympatią. Pamiętajmy jednak, że taka jest istota czarnej komedii - śmianie się z cudzego nieszczęścia.

ocenił(a) film na 7
bipi42

Ot "ciekawostka"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones