7,3 102
oceny
7,3 10 1 102
63
chce zobaczyć
{"type":"film","id":496375,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Aa+Dekhen+Zara-2009-496375/tv","text":"W TV"}]}
Aa Dekhen Zara
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 4,99 zł


Ray Acharya (Neil Nitin Mukesh) fotograf borykający się ze swymi porażkami.... do czasu kiedy dziedziczy po swym dziadku niezwykły aparat, który zmienia jego życie. Zaczynają się dziać rzeczy, których nie mógł sobie wyobrazić nawet w najśmielszych snach. Moc kamery zmienia jego przeznaczenie przez jedna noc. Jego życie staje się kolejkąRay Acharya (Neil Nitin Mukesh) fotograf borykający się ze swymi porażkami.... do czasu kiedy dziedziczy po swym dziadku niezwykły aparat, który zmienia jego życie. Zaczynają się dziać rzeczy, których nie mógł sobie wyobrazić nawet w najśmielszych snach. Moc kamery zmienia jego przeznaczenie przez jedna noc. Jego życie staje się kolejką górską, która przynosi mu bogactwo i zabiera go na spotkanie z miłością jego życia. Simi (Bipasha Basu) jest seksowną DJ. Dla niej wszystko zawsze jest w porządku i każde wydarzenie musi mieć szczęśliwe zakończenie. Wielka siła to też duża odpowiedzialność a w przypadku Raya również wielkie niebezpieczeństwo. Musi stawić czoło ciemnej stronie rzeczywistości i wygrać nie tylko ze złem ale i z losem. Czy Ray będzie w stanie zmienić swe przeznaczenie?

Aa Dekhen Zara zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.