Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:06

Zobacz Abulele zwiastun

Film

2015 1 godz. 30 min.
5,3 377
ocen
5,3 10 377
99
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"759534","linkUrl":"/film/Abulele-2015-759534","alt":"Abulele","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/95/34/759534/7755788.2.jpg"}
Mimo że od czasu śmierci brata minął już rok, Adam i jego rodzice wciąż nie potrafi sobie poradzić ze stratą.... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Abulele
Abulele (2015) Zwiastun nr 1 (polski) 2:06
Abulele | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2015 | Film Mimo że od czasu śmierci brata minął już rok, Adam i jego rodzice wciąż nie potrafi sobie poradzić ze stratą. Dziesięcioletni Adam, zmagając się z poczuciem winy, czuje się nieznośnie samotny i opuszczony przez cały świat. Wszystko zmienia niespodziewane pojawienie się Abulele, który zostaje nowym przyjacielem chłopca. Razem potrafią przechytrzyć złośliwą nauczycielkę i utrzeć nosa dokuczającym mu łobuzom z klasy. Nagłe zmiany w zachowaniu syna zaczynają budzić podejrzliwość rodziców Adama. Gdy tylko w sąsiedztwie pojawiają się rządowe służby specjalne z misją pojmania Abulele, zrobi się naprawdę niebezpiecznie. Aby uratować najlepszego przyjaciela, Adam będzie musiał pomóc mu wrócić do rodziny.

Mimo że od czasu śmierci brata minął już rok, Adam i jego rodzice wciąż nie potrafi sobie poradzić ze stratą. Dziesięcioletni Adam, zmagając się z poczuciem winy, czuje się nieznośnie samotny i opuszczony przez cały świat. Wszystko zmienia niespodziewane pojawienie się Abulele, który zostaje nowym przyjacielem chłopca. Razem potrafiąMimo że od czasu śmierci brata minął już rok, Adam i jego rodzice wciąż nie potrafi sobie poradzić ze stratą. Dziesięcioletni Adam, zmagając się z poczuciem winy, czuje się nieznośnie samotny i opuszczony przez cały świat. Wszystko zmienia niespodziewane pojawienie się Abulele, który zostaje nowym przyjacielem chłopca. Razem potrafią przechytrzyć złośliwą nauczycielkę i utrzeć nosa dokuczającym mu łobuzom z klasy. Nagłe zmiany w zachowaniu syna zaczynają budzić podejrzliwość rodziców Adama. Gdy tylko w sąsiedztwie pojawiają się rządowe służby specjalne z misją pojmania Abulele, zrobi się naprawdę niebezpiecznie. Aby uratować najlepszego przyjaciela, Adam będzie musiał pomóc mu wrócić do rodziny.

studio
Snowball VFX / Spiro Films
data produkcji
2015
tytuł oryg.
Abulele
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Opis

  anro

  Brat Adama zmarł w tragicznych okolicznościach. Choć od tej przykrej chwili minęło już dwanaście miesięcy, chłopiec i jego rodzice nadal nie mogą uporać się z bólem i żałobą. Dziesięcioletni Adam obwinia się za śmierć ukochanego brata. Targany wyrzutami sumienia staje się coraz większym samotnikiem i uważa, że ... więcej

  2
  • 6/10

   reptile2006 ocenił(a) film na 6

   Może i nic nadzwyczajnego ale film ogląda się całkiem przyjemnie... kino skierowane do młodszego widza... trochę nieudany pomysł z tymi siłami specjalnymi ale nie ma co się mocno czepiać... Polecam.

   1
   • 5/6

    Damiann17 ocenił(a) film na 5

    Mialem ogladac z bratem, ale jego nie zaciekawil. Moze chcial czegos mocniejszego. Mi tam sie podobal. Nie oczekiwalem po nim czego wow. Ot taki seans na nudny wieczor. Waham sie miedzy 5 a 6. Pl dubbing koszmarny.