Odtwórz Zwiastun nr 1 2:10
Film

2015 1 godz. 40 min.
4,2 937
ocen
4,2 10 1 937
5 798
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"id":"464077","linkUrl":"/film/Accidental+Love-2015-464077","alt":"Accidental Love","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/40/77/464077/7592548.2.jpg"}
Dziewczyna z prowincji nieszczęśliwie wbija sobie gwóźdź w głowę. Od tej pory jej zachowanie staje się mocno kontrowersyjne.
Accidental Love
Zwiastun nr 1 2:10
Accidental Love - Zwiastun Nr 1 Accidental Love - Zwiastun Nr 1

Komedia z jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych aktorek młodego pokolenia Jessicą Biel i Jakem Gyllenhaalem, któremu sławę przyniósł kultowy „Donnie Darko" . Gwarantowana super rozrywka dla młodszych i starszych widzów, a wszystko to w reżyserii Davida O. Russella, twórcy „Złota pustyni”. Zabawna historia o pewnej kelnerce, którejKomedia z jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych aktorek młodego pokolenia Jessicą Biel i Jakem Gyllenhaalem, któremu sławę przyniósł kultowy „Donnie Darko" . Gwarantowana super rozrywka dla młodszych i starszych widzów, a wszystko to w reżyserii Davida O. Russella, twórcy „Złota pustyni”. Zabawna historia o pewnej kelnerce, której nietypowy wypadek przy pracy rozpoczyna serię komicznych sytuacji.

dystrybucja
studio
K. JAM Media / Persistent Entertainment
inne tytuły
Nailed (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Ryan Reynolds był brany pod uwagę do roli Howarda Birdwella.
Lindsay Lohan była przesłuchiwana do roli Alice Eckle.
James Caan miał zagrać w filmie rolę amerykańskiego polityka. Jednak w kwietniu 2008 roku, po kłótni z reżyserem Davidem O. Russellem, aktor wycofał się z udziału w projekcie.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Do wszystkich, którzy zadają sobie pytanie...

  Pauleta ocenił(a) film na

  Dlaczego w tak słabym filmie zagrał Jake Gylenhaal, dlaczego Jessica Bale, dlaczego wyreżyserował go David O. Russell? Otóż, nie wszyscy mogą to wiedzieć, ale film powstał już w 2008 roku. Russell był wtedy w zasadzie nikim i jedynie mógł sobie pomarzyć o realizacji ... więcej

 • NUDNY i BEZNADZIEJNY!!!

  cameronpoe

  Producenci tego filmu nabijają ludzi w butelkę i to jeszcze w tak niewybaczalny sposób zmieniając plakat i tytuł na "walentynkowy" i ustawiając datę premiery na luty chcąc tym skusić widza do obejrzenia. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!! Oni tylko tego oczekują. Film był kiepski i nic dziwnego, że przez 7 ... więcej

 • Czekam........................ ..

  dannyboi

  Przegladalem internet. Niby jest dokrecana koncowka filmu. Ale nie wierze zeby mial premiere w 2014.....choc na wielu serwisach jest informacja ze tak naprawde zostala 1 "jedna" scena do dokrecenia. Zobaczymy.

 • Premiera

  WiolaP_fw

  Premiera w lutym tego roku ;). Jednak został on dokończony :)

 • Premiera

  Patunia_2

  Czy ta produkcja została już ukończona? Kiedy można spodziewać się premiery?

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.