PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464077}

Miłość przez przypadek

Accidental Love
4,2 1 052
oceny
4,2 10 1 1052
Miłość przez przypadek
powrót do forum filmu Miłość przez przypadek

Przegladalem internet. Niby jest dokrecana koncowka filmu. Ale nie wierze zeby mial premiere w
2014.....choc na wielu serwisach jest informacja ze tak naprawde zostala 1 "jedna" scena do
dokrecenia. Zobaczymy.

dannyboi

Przecież już dostał premierę w UK,

Mowiacy_do_reki

@Mowiacy_do_reki, chcialem tylko wytlumaczyc. Film nie mial premiery, ma zmieniony tytul na "Politics Of Love". Moze to dziwne ale ten artykul jest z 05.11.2014, wiec z wczoraj !he!. A to jest wycinek informacji z magazynu "Empire" - "Russell only shot a rough, unfinished version of the scene where Biel is injured, and it’ll be interesting to see what Jam has been able to salvage, even as it’s disappointing that Russell’s full version will never quite see the light of day…". Russel - rezyser oczywiscie, a Jam to producent z brytyjskiego Arrow Films - Kia Jam. Wynika z tego (ale czytalem o tym na kilku innych sitach) ze David O. Russell nakrecil 1 (tylko jedna) scene tego filmu, w ktorym Jessica Biel ma wypadek z "gwozdziem w glowie". Inne mowia ze tylko jednej sceny brakuje, Badz co badz Russell pozbyl sie balastu ktory mial przy sobie 6 lat. Miejmy nadzieje ze kiedys ujzy swiatlo dzienne i bedzie dobry.

dannyboi

Nie wiem, o czym ty do mnie piszesz.
Napisałeś dwa dni temu, że...
A zresztą po co, mam pisać, skoro wszystko tu jest. Takie mętne zmienianie tematu?

Mowiacy_do_reki

Nie wiem napewniej bylem pod wplywem jakichs substancji.