PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264772}

Adrenalina

Crank
7,0 167 988
ocen
7,0 10 1 167988
5,9 11
ocen krytyków
Adrenalina
powrót do forum filmu Adrenalina

Nie rozumiem krytyki.

ocenił(a) film na 7

Wiele osób na filmwebie uważa ten film za beznadzieję, tandetę - tak, ten film zdecydowanie jest przerysowany, kiczowaty, nie sili się na cokolwiek więcej. Co nie zmienia faktu, że humor bawi, a ilość akcji kopie w tyłek. Jeśli boję się na horrorze, daję dobrą ocenę, jeśli śmieję się na nawet najdurniejszej komedii, daję dobrą ocenę. Jeśli film taki jak "adrenalina" wbija w fotel, nie daje odetchnąć nawet na chwilę, śmiało uznaję go za bardzo dobry kawał kinematografii.
Nie znam drugiego filmu tak wyreżyserowanego - intensywna praca kamery, ciągły ruch, elementy psychodeliczne, mnóstwo akcji, szybkie zbliżenia i półzbliżenia. A lubię rzeczy oryginalne, ciekawe.

Samowar

Lepiej tego nie można ująć słowami, co Ty Samowar. Mnie też bawił jak cholera a lubię się pośmiać z głupot dlatego dałem 10.. Dawno mnie tak nie rozbawił żaden film.

ocenił(a) film na 7
Samowar

Zgadzam się ten film ma ekscytować i bawić; robi te dwie rzeczy zajebiście. Wszystko jest utrzymane w konwencji rozpierduchy, nie ma niedociągnięć itp.
Żalenie się, że Statham nie pasuje też jest bezpodstawne, bo rola jest podobna do Snatch'a a tam zagrał świetnie. Dla mnie pozytywny film.

ocenił(a) film na 8
altus1992

Zgadza się, każdy gatunek ma swoje prawa i jeśli w swojej kategorii się sprawdza to jest to film wart uwagi, oczywiście dla tych którzy spodziewają się po filmie takich a nie innych doznań.

ocenił(a) film na 7
batii20

Dokładnie, ubawiłem się świetnie oglądając ten film. Jest rozpierdziel na ekranie, głupie gagi, świetna laska, prosta fabuła, szybkie tempo = wszystko, czego można chcieć od filmu tego typu. to nie jest dramat czy film psychologiczny.

Do tego jedna rzecz, która mnie osobiście urzekła w tym filmie - soundtrack. Jest moim zdaniem genialny.

ocenił(a) film na 10
Kontri

Podpisuję się pod tym wszystkim rękoma i nogoma :-D
Film to arcydzieło, a ścieżka dźwiękowa pasuje jak... właśnie nie wiem jak, ale jest zajebista

ocenił(a) film na 8
Energy2000

Ja rowniez polecam :)

Samowar

Moim zdaniem każdy ocenia filmy w taki sposób jak mu to najbardziej odpowiada i nie ma sensu kłócić się na ten temat. Nikt jeszcze nie opracował jednolitego systemu punktowania. Najgorsi są moim zdaniem fanatycy starający się bronić filmu za wszelką cenę(polecam komentarze Odyseji kosmicznej). Osobiście staram się w każdej produkcji zwrócić uwagę na reżyserię, scenariusz, ścieżkę dźwiękową, grę aktorską i ogólne wrażenia po skończonym seansie. Film akcji może być dobry nawet jeśli łamie wszystkie znane nam prawa fizyki(jak w tym filmie), ale niektórych(np. mnie) może to ogromnie zniechęcić.
Tutaj podobały mi się niektóre ujęcia. Wrażenia po filmie też pozytywne ponieważ film jest śmiesznie rąbnięty i ta jego nierealność powoduje nieraz uśmiech na twarzy, ale nic poza tym. Dla mnie, to była bardziej komedia niż film akcji ;). Podsumowując, odradzam ludziom szukającym ambitnego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones