Odtwórz Zwiastun nr 1 1:55
Film

Crank

2006 1 godz. 27 min.
7,0 161 788
ocen
7,0 10 1 161788
15 781
chce zobaczyć
{"rate":4.75,"count":4}
{"id":"264772","linkUrl":"/film/Adrenalina-2006-264772","alt":"Adrenalina","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/47/72/264772/7229371.2.jpg"}
Pewnego ranka Chev Chelios dowiaduje się, że został otruty. Jedyną rzeczą, która może utrzymać go przy życiu jest produkowana przez organizm adrenalina. 
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Adrenalina
Zwiastun nr 1 1:55
Adrenalina
Spot nr 3 0:30
Adrenalina
Spot nr 2 0:30
Adrenalina - Zwiastun Nr 1 Adrenalina - Zwiastun Nr 1

Pewnego ranka Chev Chelios (Jason Statham) budzi się w swoim domu z bardzo dziwnym uczuciem. Cały się poci i wszystko mu się rozmazuje. Koło telewizora znajduje płytę CD podpisaną "FUCK YOU". Po jej obejrzeniu wszystko staje się jasne. Chev został zatruty. Gdy się o tym dowiaduje zaczyna demolować swoje mieszkanie i z zaskoczeniemPewnego ranka Chev Chelios (Jason Statham) budzi się w swoim domu z bardzo dziwnym uczuciem. Cały się poci i wszystko mu się rozmazuje. Koło telewizora znajduje płytę CD podpisaną "FUCK YOU". Po jej obejrzeniu wszystko staje się jasne. Chev został zatruty. Gdy się o tym dowiaduje zaczyna demolować swoje mieszkanie i z zaskoczeniem stwierdza, że zawroty głowy i inne objawy mu przeszły. Po kontakcie ze swoim lekarzem wie jak zwalczać działanie trucizny aż do momentu zażycia antidotum. Musi on robić wszystko aby jego organizm wytwarzał jak najwięcej adrenaliny, która spowalnia działanie środka. Po otrzymaniu tej informacji Chev wyrusza rozpocząć największą rozróbę w historii Hollywood.

boxoffice
$42 931 041 na świecie
$27 838 408 w USA
$15 092 633 poza USA
budżet
$12 000 000
studio
GreeneStreet Films / Lakeshore Entertainment / Radical Media
inne tytuły
Mężczyzna ze szpitalnej apteki, który mówi głównemu bohaterowi o sprayu do nosa, to w rzeczywistości Chester Bennington - jeden z wokalistów zespołu Linkin Park.
Nicolas Cage był oryginalnym Chevem Cheliosem Marka Neveldine'a i Briana Taylora, zanim tekst powędrował do Jasona Stathama.
Gdy Chev wraz z Eve uciekają przed dwoma goniącymi ich samochodami bandytów, w pewnym momencie Chev strzela do jednego z wozów rozwalając w drobny mak szybę w swoim samochodzie od strony pasażera. W następnym ujęciu jednak, gdy samochód skręca w lewo, widzimy, że szyba od strony pasażera jest zupełnie nienaruszona. Później, gdy już Chev rozwala drugi samochód bandytów i wraz z dziewczyną odjeżdża z tego miejsca widać, że szyba w ich samochodzie znów jest rozbita.
Chev Chelios (Jason Statham) pewnego poranka dowiaduje się, że w jego żyłach oprócz krwi płynie niezwykle toksyczna substancja. Zostało mu niewiele życia, ale może je ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 89%
Chev Chelios (Jason Statham) budzi się w swoim mieszkaniu i koło telewizora znajduje płytę CD. Po obejrzeniu zamieszczonego na niej filmu odkrywa, że został otruty, a w ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 14%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.