PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462392}
7,4 6 157
ocen
7,4 10 1 6157
Adulthood
powrót do forum filmu Adulthood

Polecam wszystkim ktorzy lubia dobrze pokazane kino. Na koncu myslalem ze go Jay zabije ;)

NightDevil

dla mnie w tym filmie na początku prawie nic sie nie działo i byłam troche znuzona, podobały mi sie niektore pomysly, zwlaszcza te nakladajace sie na siebie zdjecia, kilka osob pokazanych jednoczesnie. koncowka rewelacja, bardzo podnosi ocene filmu. Nie jestem wielka znawczynia kina angielskiego, dlatego troche ciezko sie ogladalo, ale naprawde zakonczenie sklania do myslenia, na pewno nie mozna powiedziec, ze film jest przewidywalny.

ocenił(a) film na 7
drug_queen

bardzo przyzwoity film,dobrze sie oglada,sprawia momentami wrazenie troche przegadanego,konczy sie tak troche 'christmasowo' wszyscy w domkach,w lozeczkach sie grzecznie ciupciaja,a nasz bohater zagubiony,ale potem ocknal sie z martwych i sie odnalazl.Kuniec.

ocenił(a) film na 8
NightDevil

Zgadzam się w 100% z tym, że świetnie się go ogląda. Aż bije od niego świeżością, trudno w zasadzie określic w czym tkwi jego zacnośc, myślę że film jako całokształt jest znakomitym dziełem, wszystkie elementy pasują do siebie i tworzą spójny obraz, Do tego napewno jest to dobre kino poruszające tematykę społeczną. Godny polecenia

NightDevil

bardzo dobry :)
nawet pomimo "ziomalskich" klimatow za ktorymi nie przepadam.
chyba musze poszukac czesci pierwszej ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones