PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810142}

After

5,2 33 078
ocen
5,2 10 1 33078
3,3 6
ocen krytyków
After
powrót do forum filmu After

Aktorzy jak dla mnie idealnie dobrani bo rzeczywiście przypominają typowych nastolatków 18-19 lat a nie jak większość aktorów ma po dwadzieścia kilka.
Nie podoba mi się wygląd Hardina bo z tego co pamiętam to w książce miał kolczyk w jednej z brwi, w dolnej wardze i na języku i chyba nawet w uchu a tu nic takiego nie widać przez co wygląda prawie normalnie jak każdy gdyby nie te tatuaże.
Aktor grający Landona mi się ani odrobinę nie podoba, jakoś nie potrafię go sobie wyobrazić jako afroamerykanina po prostu...
I ostatnie to to czego się najbardziej boję czyli że spatolą ten film po całości jak serię "Dary Anioła", a raczej jej pierwszą część która była katastrofą a całe szczęście powstał o wiele lepszy od niego serial. A jako że After ma aż 4 części to dobrze by było gdyby im się to udało i nakręcili oni kolejne.
Wyczekuję kolejnego, a przede wszystkim dłuższego zwiastuna bo po tym który obejrzałam nie wiedziałam o czym może być ten film (zdradza tylko seks), a dowiedziałam się dopiero po przeczytaniu książki w dwa dni :)

ocenił(a) film na 2
Gabis061

Też jestem ciekawa czy skończy się tak jak w pierwszym tomie i będą następne filmy :)

ocenił(a) film na 10
Alicja_kosmitka

Chciałabym żeby były kolejne części filmu!

Gabis061

A moze mi ktos powiedziec jakim
Cudem Tristana gra dziewczyna ? z tego co pamietam byl to chlopak Steph.

ocenił(a) film na 4
Amberka94

pewnie chcą pokazać tolerancję itp, jak to jest teraz w filmach, choć według mnie mija się to z celem.

ocenił(a) film na 8
Amberka94

też mnie to mega zaskoczyło...

Amberka94

Autorka wypowiadała się na ten temat, że w książce było więcej chłopców niż dziewczyn i chcieli wyrównać tę różnice, żeby ludzie się nie pogubili.

sailin

Bez sensu. Skoro księżka w oryginale była fanfikiem o One Direction, a w szczególności Harrego Stylesa, to logiczne, że chłopaków było więcej. Co to kogo uwiera, że męskich bochaterów jest więcej? W filmach akcji i kryminalnych są sami prawie faceci i jakoś nikt z tym problemu nie ma. Tutaj Romans i już problem bo nie jest po równo?

Gabis061

Pełen zwiastun...
https://www.youtube.com/watch?v=BNLta4nDM10
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Gabis061

jak dla zwiastun to kompletne G...

Gabis061

Niektórzy aktorzy dobrani są super tak jak np Zed czy Tessa. Ale może w książce to pominęłam chociaż czytałam wszystkie części nie tak dawno. Jakim cudem Landon jest czarny? Po za tym z tego co wiem Jace występuje po raz pierwszy w części 2 a skoro jest podany tutaj w obsadzie, to sądzę że zrobią sklejkę dwóch może i trzech części kto wie. Po za tym Tristan był facetem a Steph nie była lesbijką (też jakoś o tym nie czytałam). Bardzo pasuje mi aktorka która ma grać Molly. Zobaczymy jak to będzie wyglądać najwyżej zmarnuje pieniądze idąc do kina. Wiem że film nigdy nie jest taki jak książka ale mam nadzieję że się nie zawiodę.

ocenił(a) film na 5
Aliki215

Jace był tez w pierwszej czesci pod koniec :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones