Film naprawdę mi się spodobał. Składa się na to wiele czynników – piękna oprawa wizualna, zabawne sytuacje, w jakie wplątywali się bohaterowie, dobra muzyka, zadowalająca w swej roli Sonam Kapoor i przystojny Abhay Deol!
pomimo tego że główna bohaterka momentami lekko mnie drażniła to jednak film mi się podobał. Bohaterowie bardzo fajni - od razu ich polubiłam, słodki Abhay, przezabawna amrita puri i cyrus sahukar. śliczne ubrania, niesamowita muzyka i świetna końcówka. polecam