PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 839
ocen
5,7 10 1 24839
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

zwiastun

ocenił(a) film na 10

Czy mógłby mnie ktoś oświecić? Oglądałam zwiastun chyba milion razy i jest pewna scena, której w
ogóle nie zauważyłam w filmie. Chodzi mi o moment, w którym Kirova pochyla się nad kimś kto leży
na biurku,a druga osoba się pod nim chowa. Nie przywidziało mi się, prawda? I nie ma tego w
filmie?

ocenił(a) film na 3
soph454

Też to zauważyłam. Nie przypominam sobie, żeby ta scena była w filmie.

ocenił(a) film na 10
Fabulous_Killjoy

Dzięki, przynajmniej nie jestem sama. No i jeszcze taki moment jak Rose i Dymitr ćwiczą na dworze, ale to akurat mogło mi gdzieś umknąć.

ocenił(a) film na 10
soph454

Są dwie takie sceny. Zostały wycięte z filmu można zobaczyć na youtube jak nagrywali ten film i te sceny tam są. Filmik trwa ok 15 min.

ocenił(a) film na 10
kasia906

Super! Mogłabyś dać link? :)

ocenił(a) film na 10
soph454

http://www.youtube.com/watch?v=IX72XG-PJUE

:)

ocenił(a) film na 10
kasia906

Oglądałam już wcześniej ten filmik. Nie ma w nim scen o które mi chodzi.

soph454

http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20140109122351/vampireacademy/images/c/c3/Kir ova,_Moroi_and_Rose.jpg
chyba tej sceny nie było w filmie
http://1.bp.blogspot.com/-yS04f5FEDr8/UurJ1uQ8wmI/AAAAAAAAFAY/9HfvdCxoTNs/s1600/ BfQhuRfCAAAYjMR.jpg-large.jpeg
i tej imprezy też

ocenił(a) film na 8
Liv_Liv

Dziwne, ale tak czasem robią jak ma być 2 część filmu. Np. w Hobbicie w zwiastunie do 1 cz. pokazywali już sceny z 2 cz. ! Ale Akademii nie wiadomo czy ma być 2 cz.

Kiliel

Nie obraziłabym się gdyby powstała choćby dla Adriana, Eddiego i Christiana ;)
Książki niesamowicie mnie wciągnęły, film ma też swoje wady ale ja nie narzekam

ocenił(a) film na 8
Liv_Liv

No ja też. Mi to się tam podobał. A szczerze to książki nie czytałam, ale mam zamiar sobie kupić, bo film był fajny.

Kiliel

Ja w 2 tygodnie przeczytałam całą serie Akademii i 4 książki z serii Kronik Krwi ale w pdf'ie (wolałabym w papierowej wersji ale nie miałam dostępu) Książki jakby co to polecam ;)

ocenił(a) film na 10
Liv_Liv

Też nie mam nic przeciwko, żeby była druga część. Ogóle nie jestem zbyt wybredna jeśli chodzi o filmy i do tego nic w sumie nie mam. :) Właśnie zaczynam czytać czwarty tom Akademii. Książki są naprawdę świetne. Nie mogę się od nich oderwać. ^^ Liv, mogłabyś mi powiedzieć o czym są Kroniki Krwi?

soph454

To jest taka kontynuacja AW z Adrianem i Sydney (alchemik) i muszą pilnować Jill. Nie chcę za dużo spoilerować ;)

ocenił(a) film na 8
Liv_Liv

Wiesz z chęcią przeczytam a Akademie chce sobie kupić bo mnie zaciekawił film.. jak już mówiłam xD I wsumie to fajnie by było jakby zrobili jeszcze jedną część .. a właśnie o czym te Kroniki Krwi ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones