Film

Actrices

2007 1 godz. 47 min.
6,1 224
oceny
6,1 10 224
507
chce zobaczyć
{"id":"337934","linkUrl":"/film/Aktorki-2007-337934","alt":"Aktorki","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/79/34/337934/7178732.2.jpg"}
Samotna aktorka spotyka znajomą z dawnych lat, która poświęciła karierę dla rodziny. Kobiety zazdroszczą sobie nawzajem. 
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Marcelline to samotna kobieta w średnim wieku, której całym życiem jest teatr. Aktorka przymierza się teraz do roli w nowej sztuce. Reżyser przedstawienia zapewnia ją, że kobieta będzie wielką gwiazdą tego przedsięwzięcia. Marcelline zostaje przedstawiona asystentce reżysera, Nathalie. Okazuje się, że kobiety znają się z lat młodości,Marcelline to samotna kobieta w średnim wieku, której całym życiem jest teatr. Aktorka przymierza się teraz do roli w nowej sztuce. Reżyser przedstawienia zapewnia ją, że kobieta będzie wielką gwiazdą tego przedsięwzięcia. Marcelline zostaje przedstawiona asystentce reżysera, Nathalie. Okazuje się, że kobiety znają się z lat młodości, kiedy razem występowały w pewnym dramacie. Nathalie żali się Marcelline, że musiała porzucić aktorstwo dla swojej rodziny. Kobiety z podziwem patrzą jedna na drugą, gdyż każda z nich ma coś, czego nie ma następna. Nathalie widzi u Marcelline swoje niespełnione marzenia, aktorka natomiast zazdrości asystentce kochającej rodziny. To spotkanie rozpocznie serię zdarzeń, które przewrócą życie Marcelline do góry nogami.

studio
Canal+ / Centre National de la Cinématographie (CNC) / Fidélité Productions / Więcej...
data produkcji
2007
tytuł oryg.
Actrices
inne tytuły
Aktorki Polska
Actrice (tytuł roboczy) Francja
Le rêve de la nuit d'avant (tytuł roboczy) Francja
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Paryżu (Francja).
Zdjęcia do filmu rozpoczęto w kwietniu 2006 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Ciekawy, psychologiczny, klimatyczny i z zaskakującym zakończeniem..

  nikah ocenił(a) film na 7

  O poszukiwaniu sensu, odnalezieniu swojej drogi i uwolnieniu się od własnych demonów. Wart zobaczenia.

  • Przeciętny

   bubble_factory ocenił(a) film na 4

   Nie było w tym filmie absolutnie nic, co odróżniałoby go od reszty francuskich obyczajówek. Aktorstwo spoko, ale na nic bo fabuła to flaki z olejem. Nuu-dy!