PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191338}

Akwamaryna

Aquamarine
5,7 19 681
ocen
5,7 10 1 19681
Akwamaryna
powrót do forum filmu Akwamaryna

ja na pewno będe chciała pójśc na ten filmik wydaje mi sie że będzie fajny ale dopiero zobaczymy ;)))) ciekawe kiedy dokładnie będzie ten filmik ;))))

sweetka

Tobie się to gówno patrząc na Twoje ulubione z pewnością spodoba...siostry Olsen aktorkami hahahahahahahha ale biedne dziecko.

sweetka

Da Da Da. Zgadzam się z moim poprzednikiem, ot co!

ocenił(a) film na 7
AAndzia

jezuuuu ale zescie sie czepili dziewczyny :) kazdy lubi to co lubi :) ja zobaczylem ten film z czystej ciekawosci... i jakos sie nie zrazilem do niego i nie wylaczylem w srodku.
PS.
znow Polska sie popisala :) w necie DvD-rip a w Polsce jeszcze w kinach tego nie ma :P ahh pogratulowac :)

ALUNO

Hej, co od niej chcecie? Alono ma racje - każdy ogląda co lubi. Wasze komentarze wybitnie świadczą o waszym poziomie kultury :( Myślicie, że jak oglądaliście nie wiadomo jakie filmy i ambitne filmy, to wolno wam obrażać kogoś, kto woli oglądać takie filmy? Gruba pomyłka. Jak wam się film nie podobał, to możecie to w kulturalny sposób powiedzieć i podać sensowne argumenty bez wyzwisk, nie urażając przy tym użytkowników. Ech, a podobno filmy, jako część sztuki, ukulturalniają :(

Co do Akwamaryny - hmm, może sobie obejrzę, w najbliższym czasie? Zapowiada się ciekawie :)

Pozdrowienia i niech kisiel czekoladowy będzie z Wami ^^

Kazik_chan

Yesh jak chcesz to zobacz sobie co mam w ulubionych. Nie mam Olsenek tak dla twojej wiadomości. A chamski to jesteś i to strasznie jestem ciekawa jakie ty masz filmy w ulubionych!!!! Aha i następnym razem z łaski swojej pomyśl zanim coś napiszesz!!!
pozdro dla ALUNO i Kazik-chan ;]]]]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones