PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317583}

Alana - dziewczyna z przyszłości

The Girl from Tomorrow
7,0 32
oceny
7,0 10 1 32
Alana dziewczyna z przyszłości
powrót do forum filmu Alana - dziewczyna z przyszłości

Nikt nie oglądał tego filmu!? Dla mnie to hit z dzieciństwa, hehe... ale już go za bardzo nie pamiętam.

ocenił(a) film na 10
kadmina

ja go oglądałem

jugi42

Oczywiście, że oglądałem i na dodatek go uwielbiam ale nie mogę nigdzie znaleźć.

jugi42

tylko, że ja piszę o filmie i ty też piszesz w sekcji filmu, nie serialu :P

ocenił(a) film na 9
kadmina

Ile to już lat minęło:D Serial z dzieciństwa. Chodziłem do podstawówki jak to leciało w TVP. Chętnie obejrzałbym to jeszcze raz, bo też prawie nie pamiętam go - jakiegoś czarnego złego z roku 2500, "magiczne" obręcze na głowy, laskę z roku 3000.

Drugi serial z dzieciństwa to "Dwa światy". Właśnie obejrzałem ponownie, wciągjący jak dawniej.

jurgen86

Dokładnie, bardzo dobry serial nie to co teraz proponują dzieciom:) Dwa Światy też oglądałam i uwielbiałam. Fajny jeszcze był "Tajna misja". O ile pamiętam to wszystkie były australijskiej produkcji. Z Alaną kojarzy mi się biel, bo wszyscy z 3000 r. chodzili na biało i mieli namalowane 3 albo 4 kółka na skroniach. Pamiętam, że też sobie takie malowałam, a mój tato mówił, że mam "kukułę":D Nie zapomnę tego do końca życia:)

użytkownik usunięty
kadmina

Pamiętam go z RTL2. Z Polskiej Tv zupełnie go sobie nie przypominam. Była "Dziewczyna z oceanu" albo coś takiego.

Dziewczyna z przyszłości również była (chyba na Dwójce w 1997, wyemitowali jednym ciągiem obydwie serie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones