PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394484}

Alexandra

Aleksandra
6,1 853
oceny
6,1 10 1 853
6,9 7
ocen krytyków
Aleksandra
powrót do forum filmu Aleksandra

widziałem ten film na festiwalu w Gdyni i pamiętam, że zrobił na mnie wrażenie, szczególnie druga częśc filmu, niesmaowity kontrast pomiędzy młodością i starością, końcem i poczatkiem, pomiędzy Rosją i Czeczenią. O tak, było to tak sugestywnie przedstawione, że aż się estetycznie wzruszyłem. Naprawdę świetny film, ale i ciężki, wszystko w nim jest tak wolno i zwyczajnie pokazywane, ale to jest właśnie w nim najlepsze. Polecam!

ocenił(a) film na 2
mariouszek

Wiem że stary temat, ale może kiedyś jeszcze na niego zajrzysz, bo widzę ze aktywny jesteś. Tak więc jestem świeżo po seansie i film oceniłem na 2/10. Bardzo słabiutki jak dla mnie. W ogóle ta babcia jest strasznie antypatyczna a do tego ci żołnierze to się na nią patrzyli tak jak by chcieli ja zaraz do łóżka zaciągnąć. Wiem że miało to oznaczać zupełnie co innego, ale dzięki tragicznej grze aktorów właśnie wyszło jak wyszło. Podsumowując - strasznie odpychający film, nie polecam nikomu, nawet największemu wrogowi. Tobie zaś polecam, o ile jeszcze nie widziałeś (nie masz go w obejrzanych) film naszej produkcji "Pora umierać". Osobiście nie przepadam za filmami o takiej tematyce bo są strasznie depresyjne, ale mam wrażenie że ci się spodoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones