PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690291}

Alicja po drugiej stronie lustra

Alice Through the Looking Glass
6,8 78 954
oceny
6,8 10 1 78954
3,2 6
ocen krytyków
Alicja po drugiej stronie lustra
powrót do forum filmu Alicja po drugiej stronie lustra

Gówno.

ocenił(a) film na 2

Gówno i jeszcze raz gówno. obejrzałem do godziny i stwierdziłem że dalej nie mam zamiaru po tym jak mnie nudził brak jakiejkolwiek głębszej fabuły denne rozmowy. Cofanie w czasie serio ? i powtórka z rozrywki ze smokiem ? powiem wam że przewijając mignął mi tylko raz i miałem gdzieś co się z nim stało bo uznałem że nie ma sensu skoro wiem że w jedynce zginął (w dość denny sposób ale spoko) nie mówiąc już o szczegółach. mówiąc krótko film jest stanowczo naciągany i przedłużany szkoda marnować na niego czas chyba teraz wiem dlaczego tak długo się zbierałem żeby go obejrzeć Mia Wasikowska jest do dupy i nie nadaje się do Aktorstwa bo nic swoją osobą nie wnosi tyle w temacie.

ocenił(a) film na 8
Alltair

Raczej nie powinieneś twierdzić, że w filmie brak głębszej fabuły, skoro nawet nie zrozumiałeś tej najpłytszej.
Nie, wcale nie chodziło o ponowną walkę ze smokiem.

ocenił(a) film na 2
Maydo

Nie interesuje mnie czy faktycznie była walka ze smokiem czy też nie nawet gdyby to i tak była by nudna jak w jedynce. poza tym wiem że próbowali ocalić rodzinę tego kapelusznika ale marnie się do tego zabrali większą uwagę skupili na niej co było kompletną pomyłką w dodatku ,,Czarny charakter" zwanym ,,Czas" przez większość filmu był tak naprawdę niczym bo znów pojawia się ta mała która w dodatku nim rządzi mam jeszcze dużo argumentów ale szkoda mi czasu żeby je przedstawiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones