Odtwórz Zwiastun nr 1 1:56
Film

2014 1 godz. 25 min.
4,9 2 063
oceny
4,9 10 2063
696
chce zobaczyć
{"id":"705373","linkUrl":"/film/Alien+Abduction-2014-705373","alt":"Alien Abduction","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/53/73/705373/7603467.2.jpg"}
Wybierająca się na wakacje rodzina zostaje zaatakowana przez obcych.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Alien Abduction
Alien Abduction (2014) Zwiastun nr 1 1:56
Alien Abduction | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2014 | Film Podczas wyprawy rodzinnej Riley ([person=1500253]Riley Polanski[/person]) zauważa na niebie dziwne błyski światła. Z każdą godziną wycieczka przeradza się w coś złowrogiego, gdyż najpierw gubią drogę, a następnie tracą zasięg w telefonach. W końcu docierają do zablokowanego przez porzucone samochody tunelu, w którym wydarzyło się coś strasznego.

Podczas wyprawy rodzinnej Riley (Riley Polanski) zauważa na niebie dziwne błyski światła. Z każdą godziną wycieczka przeradza się w coś złowrogiego, gdyż najpierw gubią drogę, a następnie tracą zasięg w telefonach. W końcu docierają do zablokowanego przez porzucone samochody tunelu, w którym wydarzyło się coś strasznego.

studio
Exclusive Media Group (przedstawia) / Big Picture / Lawrence Bender Productions / Więcej...
data produkcji
2014
tytuł oryg.
Alien Abduction
inne tytuły
The Morris Family Abduction (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Dobry horror o kosmitach

  PorwaneTrampki ocenił(a) film na 6

  Choć oczywiście było pełno absurdalnych scen (chociażby ta kamera, która nie spłonęła, a tym bardziej nie rozbiła się), a sam film nie opowiedział nam nic nowego czy zaskakującego w tej tematyce. Nie mniej mnie się dobrze go oglądało, a dodatkowy plus wskoczył za kręcenie z tzw. rąsi.

  5
  • zabawa w kotka i myszkę i sceny po napisach

   kryslav ocenił(a) film na 2

   początek podobał mi się, ale później to typowa zabawa w kotka i myszkę. ludzie uciekają i się chowają przed kosmitami, ci ich znajdują, więc ludzie znowu uciekają i się chowają, i tak aż do końca. wyglądało to tak, jakby twórcy nie mieli pomysłu na rozwinięcie fabuły. ... więcej

  • Nic nowego

   marrkot92 ocenił(a) film na 6

   Moim zdaniem film stanowi powielenie schematu z innych obrazów o obcych: Czwarty Stopień, Wojna Światów, Znaki... Film nie jest najlepszy, ale najgorszy też nie. Dla fanów filmów o obcych powinien być OK.

  • Paranoja goni paranoję

   nazca

   I tyle. Poza tym klimat, budowanie napięcia na całkiem niezłym poziomie, porównując go np: do najnowszej części "Martwego zła" Alien wypada na "+".

  • Bardzo fajna realizacja.

   Rob_Rock ocenił(a) film na 7

   Temat paradokumentu nieco wtórny, ale fani gatunku powinni być zadowoleni.