Alien Abduction

2014 1 godz. 25 min.
4,9 2 063
oceny
4,9 10 2063
698
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Alien Abduction
 • Rob_Rock ocenił(a) ten film na: 7

  Temat paradokumentu nieco wtórny, ale fani gatunku powinni być zadowoleni.

 • grimfather ocenił(a) ten film na: 5

  Rob_Rock Raczej nie. Fani gatunku (o ile za "gatunek" uznajemy tutaj paradokumenty) oczekują czegoś innego, co znakomicie pokazały takie filmy, jak "Blair Witch Project" czy "The Poughkeepsie Tapes". Liczy się naturalność i ryje, których nie kojarzymy z innych filmów. Kiedy zobaczyłem w roli ojca Petera Holdena, to cały klimat poszedł się je**ć. A to nie był koniec, bo później zobaczyłem Jeffa Bowsera, którego również znam z innych produkcji.

  Gdyby zatrudniono do filmów naturszczyków, mogłoby być lepiej. A tak? Dostajemy aktorów siedzących w biznesie od wielu lat, a na domiar złego - słabo grających.

  Mimo wszystko, żeby nie wyszło, ze chcę shejtować film - "momenty" były. I to nie takie, o jakich myślicie, świntuchy. Film na poziomie amerykańskiego "[rec]", który był dnem fabularnym, ale kilka razy straszył. Niestety, nie klimatem, a typowymi sztuczkami rzemieślników - "idziesz w ciemnościach, idziesz, tak sobie idziesz, no i dalej idziesz, a tu nagle... coś wyskakuje!".

 • grimfather akurat BlairWitchProject to gniot jakich malo, a od chyboczacej w ciemnosciach kamery normalnego widza moze tylko rozbolec glowa

 • grimfather ocenił(a) ten film na: 5

  miko1980 Nie da się jednak ukryć, że to Blair Witch zapoczątkował modę na paradokumentalne horrory.

 • grimfather Tego nigdzie nie podwazam i chwała mu za to, co nie zmienia faktu ze w porownaniu z nastepcami wypada mega blado :)

 • Movie_Crash_Man ocenił(a) ten film na: 2

  Rob_Rock Niestety dupny wniosek. Zgadujesz że podoba się fanom paradokumentów, bo tobie się podobał ? Pierwsze chwile dawały radę i zaciekawiały ale po chwili robi się z tego nudny i schematyczny gniot. To nie dorasta nawet do pięt popłuczonym po BWP.

 • Movie_Crash_Man ocenił(a) ten film na: 2

  Movie_Crash_Man *popłuczynom. Filmy tego rodzaju mają budzić zaciekawienie, a nie etapować schematem i sztucznością.

 • michal150586 ocenił(a) ten film na: 7

  Movie_Crash_Man siema, właśnie jestem na świeżo po seansie , nie usnąłem ;p i za to filmik ma juz note wyżej ;) , fakt ''momenty'' obejrzałem na stop klatce ale nie polecam tego robic bo nie warto , alieny rodem z lat 80 zadna rewelacja , nie ukrywam ze trzymając sie ścisłe tematyki ufo to film stawiam o klase wyżej niz "Ranczo Skinwalker'',tu przynajmniej fabuła trzyma się kupy, porównując film w zestawieniu ogólnym paradokumentów to sporo mu brakuje do takich pozycji jak "Grave Encounters" czy nawet w ostatnimi czasy chyba z lepszych "Possession of Michael King" ale mimo to jezeli nie wiecie co obejrzeć późnym wieczorkiem to na pewno ta pozycja bedzie lepsza niż te gnioty dyplomowe w ogólnodostępnych stacjach tv

 • Movie_Crash_Man ocenił(a) ten film na: 2

  michal150586 Nie wiem który film obejrzałeś, ale są 2 wersje. Ta z lat 90tych rewelacja.