PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836}
7,6 520 497
ocen
7,6 10 1 520497
8,4 45
ocen krytyków
American Beauty
powrót do forum filmu American Beauty

i do tego ta scena samogwałtu gównego bohatera...brrrrrr....to za to chyba ten oscar..??

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 9
tomek248

tomeczku... masz downa jak twój tatuś tak robi to przykro mi ale tu nie oto chodzi, oskar jest za genialny film którym American Beauty z pewnością jest.

ocenił(a) film na 9
tomek248

swoją droga, zastanawia mnie, co to jest samogwałt. Nigdy o takim czymś nie słyszałam. Może masturbacja czy coś blisko tego?

Film cudowny. Uwielbiam.

ocenił(a) film na 10
Innuendo

banda intelektualistów tym wątku :) buehehe

ocenił(a) film na 9
Nierika

przepraszam bardzo, a o kim tak dokładnie mowa w twoim poście? czyżbym także zaliczała się do 'bandy intelektualistów w tym wątku buehehe'?

ocenił(a) film na 9
tomek248

Ooo, jaki delikatny! Lejesz się w gacie przy przeciętnym horrorze? :)

Tender_L

straszne! rozmowa o tak genialnym filmie jak AB jest na tak niskim poziomie... ten film jest wybitny. jak sie tego nie zauwaza za pierwszym razem to wystarczy obejzec kolejny. ideal.

ocenił(a) film na 9
tomek248

Jesli w tym filmie dostrzegłeś tylko "samogwałt" to jesteś na poziomie rośliny doniczkowej więc nie będę się dalej rozpisywał nad genialnością American Beauty bo i tak nie zorumiesz. Żal mi Ciebie.

ocenił(a) film na 10
tomek248

(no comment)

masz poziom IQ dody elektrody :| ten film za każdym razem odkrywa się na nowo, ale za każdym razem tak samo wewnętrznie przeżywa... onanizm Lestera nie ma obrzydzać, ale uświadamiać, że przeciętny facet w kwiecie wieku potrzebuje czułości... no pieprzenia, mówiąc po Twojemu :| ekhm...

Integral_Wingate

Ale gafa... bo Doda ma bardzo wysoki pozim inteligencji... hehe... lubie film bardzo, ale na wasze komenty aż nie chce sie patrzeć... pa pozdr

ocenił(a) film na 10
tomek248

Oscara nie otrzymał Spacey za onanizowanie się pod prysznicem, tylko za znakomitą kreację buntownika w wieku średnim. A skoro ty tylko tyle zrozumiałeś z tego filmu, to oszczędź forumowiczom swoich bredni i najlepiej naucz się poprawnie pisać - zdanie zaczynamy od dużej litery.

ocenił(a) film na 10
quentin10

HEHE to z dodą to faktycznie fajna gafa :) Ale co do Tomka to naprawde po co piszesz coś takiego skoro nie zrozumiałeś filmu i jedyne co przykuło twoją uwagę to scena pod prysznicem. (lol)

użytkownik usunięty
orson_2

Ta głupia blondyna nie ma wysokiego IQ,dała komu trzeba,żeby siary nie było,a i tak wszyscy wiemy,że jest głupia jak but.Co do pierwszego stwierdzenia,to sądze,że osoba która to napisała jest poprostu ślepa!!!Z całego -świetnego filmu trwającego 2 godziny,wyciągnął 5 sekund,które go wstrząsnęły.Co tu jest wstrząsającego,taka jest prawda,a Kevin udowodnił swoją grą,że może zagrać zmęczonych rutyną ludzi.Film jest genialny w każdym stopniu,a ty mój chłopcze malinowy wracaj do filmów z Seagalem-on przynajmniej się nie masturbuje-to coś dla ciebie!!

ocenił(a) film na 8
tomek248

Tak Kevin Spacey dostał Oskara za ONANIZACJE.
Tak to prawda Kevin Spacey dostał Oskara za odsłonięcie może i śmiesznej, ale prawdziwej rzeczywistości. Pokazał naturę typowego znudzonego faceta, który czuje się przegrany w życiu.

Porostu twórca tego tematu wstydzi się tego, co sam robi albo lubi oglądać wyidealizowane filmy gdzie prawdziwe oblicze człowieka to tabu. Polecam Matrixa bo to też fajny film opisujący rzeczywistość Matrixa bo prawdziwa rzeczywistość w której żyjemy jest dla niektórych zbyt trudna do oglądania na wielkim ekranie

Świetny film, pozwala się pośmiać z nas samych i ukazuje kryzys wieku średniego

ocenił(a) film na 10
tomek248

Jeżeli publiczne wyrażanie się słownicywem typu "Srał to pies" (i inne tym podobne) uważacie za przejaw wysokiej inteligencji, to szczerze Wam współczuję :P Nie mam pojęcia jaki ta ostra blondi ma numerek w CV przy punkcie "Iloraz inteligencji", bo mnie to mało obchodzi... A tak poza tym to obecny test IQ jest dla mnie bezsensowny... Co mi po liczeniu kwadracików i zapamiętywaniu adresów, ja oceniam człowieka i jego inteligencję po jego kulturze osobistej i sposobie wysławiania :) Bo chyba o to chodzi, nie?...
A wracając do tematu, to AB pokazuje wszystkie ludzkie przywary i słabostki... Jest mowa o wygórowanych ambicjach, o totalnym znudzeniu monotonią egzystencji i o różnego rodzaju kompleksach. I dalej twierdzę, że trzeba być prostakiem (takim, jak Doda), żeby zgorszyć się czymkolwiek w tym filmie... Samo życie...

ocenił(a) film na 1
tomek248

Mnie tez sie film nie podobal,stracilam tylko czas

ocenił(a) film na 10
tomek248

JESZCZE RAZ WSZYSTKIM ZEDSPEROWNYM PANIENKOM LUBIĄCYM ARCYDZIEŁA W STYLU "WYGRANE MARZENIA" I HORRORY I SPEDALONYM MALUCHOM MÓWIĘ: JEŚLI TAKI FILM JEST DLA WAS ZA TRUDNY DO ZROZUMIENIA TO NIE OCENIAJCIE. FILM ARCYDZIEŁO

ocenił(a) film na 5
They_shoot_horses_dont_t

Arcydzieło identyczne jak twoje słowinictwo mistrzu.. :)

ocenił(a) film na 9
D23

Jak już się nie ma czego czepiać .... to się czepia ortografii i słownictwa... A film jest świetny bo pokazuje prawdziwe oblicze amerykanów z lekką nutą ironii i groteski ze świetną reżyserią i aktorstwem.

tomek248

a co temat samogwałtu to dla ciebie temat tabu? kolejna starodawna rodzina katolicka?

rock_love15

Troche nudny ten film,chodź bardzo poruszxający i dający do myślenia,ale trzeba się spalić chyba by oglądało się go przyjemnie :p
Pozdrawiam

tomek248

Ten film po paleniu ?? ... Nieee, ale na palenie polecam cos w stylu Friday ;) A co do American Beauty to jest naprawde ciezki film i jak tam kolega wczesniej pisal moze powinniscie go obejrzec jeszcze raz i wsluchac sie uwaznie te dlugie monologi ktore poprowadzili Ricky i Lester :D

ocenił(a) film na 10
Crazyest_One_D


Hmmm... dziwią mnie opinię, że film jest nudny i beznadziejny. moim zdanie to jeden z najlepszych amerykańskich filmów jaki powstał... Ktoś dobrze kiedyś poiedział,że głupie wydaje się nam to czego nie rozumiemy...

założycielowi wątku radzę obejrzeć film za kilka lat. a jak dalej mu sie nie spodoba to niech poprzestanie na filmach typu "american pie" ;/

dvori

MASZ RACJE W 100&% DZIEWCZYNO/CHLOPAKU !!!!!!!! Ten film to naprawde rarytasik w amerykanskim kinie ;) pozdor 4Ya !!!!

ocenił(a) film na 10
tomek248

diane co chcesz od mojego słownictwa. Nie zawsze piszę komentarze na trzeźwo ty fanko star treka czy czegoś tam:)))))))))

tomek248

Ludzie jestescie nieźle walnieci :P czepiacie sie wszyscy wszystkich o duperele (zaraz pewnie ktosc mnie pojedzie coto są "duperele" :)) masturbacja to jest temat tabu w Polsce i tyle (jak nie to jesli chodzisz do szkoly to na apelu krzyknij slowo MASTURBACJA to zobaczysz wszystkich reakcje) ktos sie czepia ze slownictwo jest wulgarne ale o to chodzi! podobnie jak AM pokazuje prawdziwe zycie Amerykanow tak ta rozmowa pokazuje naprawde toco myslimy! poco udawac ze ktos nas nie wkurwia i ukrywac to w sobie używajac slow prosze, jestesm oburzony itp?! a komu sie podobało AM przesyłam do filmu "DONNIE DARKO" - film ma podobny klimacik i tez daje do myslenie pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones