PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32486}

American Psycho 2

American Psycho II: All American Girl
4,4 3,3 tys. ocen
4,4 10 1 3286
3,6 5 krytyków
American Psycho 2
powrót do forum filmu American Psycho 2

Nie ukrywam że jedynym powodem dla którego sięgnąłem po ten tytuł była Mila Kunis
Po jego obejrzeniu mam mieszane uczucia.
z jednej strony w filmie jest fabuła w której nie chodzi tylko i wyłącznie o zabijanie dla przyjemności co typowe jest dla slasherów i to jest niewątpliwy atut. Plusem jest także kobieta o której wspomniałem na początku, jednak nie chodzi mi tylko o jej seksapil ale także o postać którą gra. Niesety są także wady m.in sceny morderstw które wołają o pomstę do nieba gdyż są zwyczajnie śmieszne i żałosne przynajmniej w moim przekonaniu. Niestety całość jest pop******ona jak umysł głównej bohaterki. Osobiście polecam tylko tym którzy lubią slashery

użytkownik usunięty
lechita1995

To jest dorobiony na siłę sequel oryginalnego American Psycho. Wypadałoby poświęcić czas na bardzo dobry film z Balem zamiast rzucać się na jakieś gnioty tylko dlatego, że gra tam ulubiona aktorka. Bo chyba się zgodzisz, że to nie jest dobry film?

ocenił(a) film na 5

no tak :D
Wahałem się pomiędzy 4 a 5
Ostatecznie uznałem że 5 będzie właściwą oceną aczkolwiek nie widziałem pierwszej części w całości
Może gdybym obejrzał całe to zmieniłbym zdanie

lechita1995

Nawet nie wiedziałem że był jakiś sequel "American Psycho", skoro o nim nie wiedziałem, to musi być niesamowity:) Może nawet bym sobie toto obejrzał, gdyby właśnie nie Mila Kunis. Po obejrzeniu kilku sezonów "Różowych lat siedemdziesiątych" ta aktorka już zawsze będzie dla mnie Jackie. Pamiętam jak oglądałem tą nieudolną "ekranizację" Maxa Payne'a, gdy zobaczyłem Jackie w roli zabójczyni: Mony Sax, dostałem nagłego ataku dzikiego śmiechu. Już nawet Olga Kurylenko, która też grała w tym gniocie, o wiele bardziej nadawałaby się do tej roli. "Jackie - seksowna zabójczyni" to w pewnym sensie taki oksymoron, jak "sucha woda":)