PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38202}

Amerykański koszmar

American Nightmare
4,3 136
ocen
4,3 10 1 136
Amerykański koszmar
powrót do forum filmu Amerykański koszmar

jest klimat, stopniowo dozowane napięcie, fabuła idzie odpowiednim rytmem do przodu, mnie osobiście nie nudził choć widzę że niektórzy tutaj właśnie na to narzekają ;) Czego brakuje to (pomysłowych - żeby w ogóle jakieś były) scen gore, jakiegoś elementu zaskoczenia i szerszego wyjaśnienia motywów mordercy.

Dalej drobne SPOILERY: jak dla mnie wyjaśnienie mordowania ludzi jeden po drugim z powodu: gramy w moją grę, na moich regułach, wy jesteście przewidywalni i łatwo na was polować, jest słabe. Najprostsze wyjaśnienie z możliwych; psychopatyczna morderczyni która zabija żeby zabijać. Osobiście spodziewałem się przez długi czas że mordercą okaże się Trisha która przetrwała atak rok wcześniej i teraz mści się na rodzeństwie i przyjaciołach że już uznali ją za zmarłą, choć ciała nie odnaleziono; jak widać w tym przypadku miałem więcej inwencji od samego twórcy :/
No i podstawowa rzecz, coś co samo się nasuwa - jakim cudem jedna kobietka byłaby w stanie tak to wszystko "ogarniać" - zabijanie bez wzbudzania podejrzeń, przemieszczanie się za postaciami, wchodzenie im do domów, czy też podłączenie się do rozmowy online z Wayne'm? Niewiarygodne i żadnego słowa wyjaśnienia; i co miało znaczyć to dziwaczne zakończenie z "wujkiem" Rickie'm?
Za trochę rozrywki i miło spędzony czas naciągane 7/10 ale film sam w sobie pozostawia trochę do życzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones