PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698046}

Anestezja

Anesthesia
6,2 837
ocen
6,2 10 1 837
Anestezja
powrót do forum filmu Anestezja

Film nie był szerzej dostępny do niedawna nigdzie, mimo to Kristen Stewart uciułała nielichą średnią (spora ilość głosów!) za swój występ, od jak zwykle niezawodnych oglądaczy, którzy tak naprawdę nie obejrzeli. Poczuwam się więc w obowiązku poinformować że jej rola była bardzo epizodyczna i raczej nieciekawa. Jest to mniej więcej tak adekwatne, jak Margot Robbie jako Harley Quinn i jej top 1 najlepsza rola kobieca.

mitrus80

"Poczuwam się więc w obowiązku poinformować" dobre, podoba mi sie :)

mitrus80

Epizodyczna, ale czy zła? Gdybym miał zobaczyć ten film to tylko wyłącznie dla niej i tylko ją bym ocenił.

ocenił(a) film na 6
Kalimdor

no, ale pytanie brzmi czy obejrzałeś ten film? "tylko dla niej" - jej wątek był bardzo z boku, nie bardzo rozumiem twoją wypowiedź, bo chyba jednak nie obejrzałeś...

mitrus80

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem "gdybym miał", to znaczy, że jeszcze go nie widziałem. Filmweb ustawił ją jako pierwszoplanową rolę, więc raczej bym nie wiedział :)

ocenił(a) film na 4
mitrus80

Jej rola była z boku, podobnie jak pozostałe poza Watersonem, który spaja wątki. Dostała 54 głosy na 453, szukasz sensacji tam, gdzie jej nie ma.

Film oceniłem na 4., a jej roli nie oceniam, podobnie jak pozostałych 15, bo nie cenię jej aktorstwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones