PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246413}
7,4 19 509
ocen
7,4 10 1 19509
6,6 5
ocen krytyków
Angel A
powrót do forum filmu Angel-A

Klimatyczny. Bohaterowie działają na siebie i na filmowego odbiorcę, jak magnes. Oni, cała
ta historia, to sytuacja na wskroś niecodzienna, dlatego tak pociągająca.

ocenił(a) film na 9
nikah

Nic dodac nic ujac.;)
pozdrawiam
PS> znasz podobne filmy ktore wywoluja podobne emocje ?;)

ocenił(a) film na 8
Charlie90

Trudno powiedzieć. Może:
Miłość Na Żądanie [2003],
Przystojny Szuka Żony [2005],
Mąż Fryzjerki [1990],
Dedykacja [2007],
Jeden Odchodzi, Drugi Zostaje [2005] ?

ocenił(a) film na 9
nikah

Na mnie też zrobił duże wrażenie ten film. Niesie ze sobą głębokie przesłonie i na długo zapada w pamięć.

rumpel86

Uwielbiam ten film i myślę o nim od kilku lat :) inny niż wszystkie.

ocenił(a) film na 9
opal25

Piękny. Najbardziej podoba mi się jego przesłanie. Należy zaakceptować siebie samego i cieszyć się życiem takim jakim jest;)

nikah

a ja mam pytanie. Czy mnie się kompiuter zepsuł czy ten film był czarno-biały ? Jakoś nie czaje tej czarnobiałowatości. Po co to ? Wiem że to durne pytanie ale co komu po czarno-białym jak można by było taką anielicę pooglądać w kolorach...

ocenił(a) film na 8
jozik1977

Film jest czarno-biały. Dzięki temu zyskuje na wartości. Podkreśla to kontrast bohaterów, odrywa widza od rzeczywistości i nadaje filmowi baśniowy klimat.

nikah

Hmmm... to może Władcę Pierścieni czy Avatara też powinni zrobić w czarno-białym. Może dostały by więcej oskarów :)
Swoją drogą to uwielbiam was prowokować :)

ocenił(a) film na 8
jozik1977

Nie oglądałam, więc się nie wypowiem ;-)

ocenił(a) film na 8
jozik1977

czarno-biały film - tak jak w tym wypadku - motywuje do skupienia się na fabule i przesłaniu filmu, a nie na kolorach, pięknych widokach i oprawie filmu. Czy to nie oczywiste?

ocenił(a) film na 8
FreeZu

Ktoś tutaj zapytał o podobne filmy i użytkownik 'nikah' wymienił parę, z tym, że to jakieś durne komedie romantyczne.

Polecam "Verbo" http://www.filmweb.pl/film/Verbo-2011-564396

FreeZu

Czasem oczywiste jest najmniej widoczne... ale rację masz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones