PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=417531}

Angus, stringi i przytulanki

Angus, Thongs and Perfect Snogging
6,3 26 052
oceny
6,3 10 1 26052
4,3 3
oceny krytyków
Angus, stringi i przytulanki
powrót do forum filmu Angus, stringi i przytulanki

jestem świeżo po obejrzeniu filmu i uważam że jest naprawdę dobry, pokazuje o nastoletnich
problemach etc. ale końcówka typowy happy-endzik, zawsze tak jest szkoda że nie pokazują w
tych filmach co dalej dzieje się w życiu co jest potem kiedy już jest sie ze sobą dłuższy czas i
jak boli rozstanie albo jak potem wygląda niby miłość, tak po za tym to 7/10

Daria567

Mam takie samo odczucie. Film jest dosyć ''dobry'', nawet czegoś próbuje uczyć :) ale to zakończenie psuje cały efekt, niestety.
Ale to film dla nastolatek, czego innego można byłoby się tu spodziewać.
Moja ocena to również 7/10 :)
Osobiście polecam.

ocenił(a) film na 6
KLAUDIA92

W pełni się zgadzam

ocenił(a) film na 7
Daria567

końcówka wszystko psuje. nie lubię tych "słit" zakończeń podczas dużych imprez. ale poza tym film bardzo fajny i zabawny. taka Bridget Jones dla nastolatek:)

ocenił(a) film na 5
elfame

film nie jest zły, ale jeżeli czytało się 'Zwierzenia Georgii Nicolson' opinia o nim zmienia się diametralnie. Czytałam Georgię i ten film oceniam porównując do książek niestety na słabe 5.

ocenił(a) film na 7
anulkens

no ja książki nie czytałam, ale sądzę, że gdybym to zrobiła przed obejrzeniem filmu to też bym dała niższą ocenę. ekranizacje w 99% przypadków są gorsze od książki :/

ocenił(a) film na 7
Daria567

Dokładnie, przepadam za tym filmem, mimo własnego już 20+, ale każdym razem gdy dochodzę do końcówki, to mam wrażenie, że scenarzysta zastrajkował, i ostatnie 10 min filmu to jakiś odrębny, kiepski kawałek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones